“شوت برای ستاره ها ، هدف ماه” از Pop Smoke به شماره 1 بیلبورد 200 برگشته

آلبوم پس از مرگ Pop Smoke Shoot for the Stars، Aim for the Moon به شماره 1 بیلبورد 200 بازگشت ، کمی بیش از سه ماه ها پس از شکستن جایگاه برتر در اولین هفته خود.

Shoot for the Stars ، Aim for the Moon پس از کسب 67000 واحد معادل آلبوم ، این هفته از سوم به اول پرش کرد. Shoot for the Stars پس از اولین حضور خود در جایگاه برتر ، در طول 13 هفته گذشته هرگز موفق به پایین آمدن در زیر چهارم نشده است و در 9 هفته دیگر در رتبه دوم قرار دارد.

21 Savage and Metro Boomin’s Savage Mode II کمی مانده بود که برای دومین هفته متوالی در شماره 1 باقی بماند ، 66000 واحد را جابجا کرد ، که هنوز به اندازه کافی برای شماره 2 مناسب بود. Savage Mode II توسط دفتر ثبت شد آلبوم بعد از مرگ پس از مرگ ، Juice WRLD’s Legends Never Die ، که با ارتقا از رتبه 8 به جمع سه گروه برتر رسید.

در همین حال ، آلبوم Ritors در سال 1977 از Fleetwood Mac دوباره در 10 صفحه اول قرار دارد ، که در رتبه 7 قرار دارد ، بیشتر بخاطر ویدیوی ویروسی ارسال شده توسط کاربر TikTok Doggface208 ، شناخته شده به عنوان Nathan Apodaca ، جایی که او در حال ضبط است خودش اسکیت بورد دور گوش دادن به “Dreams” با یک بطری آب اسپری Ocean Cran-Raspberry در دست داشت. از 33،000 واحدی که Rumors به ​​دست آورده است ، 23،000 به صورت واحدهای SEA بوده و معادل 30.6 میلیون جریان درخواستی از آهنگهای آلبوم است.