Polo G لحظه زنده اینستاگرام بدنام Ja Morant را در موزیک ویدیو بازسازی کرد

SleazyWorld Go و Polo G برای تلاش مشترک خود، “Off The Court”، یکی از بازی‌های تند و تیز گارد ستاره ممفیس گریزلیز، جا مورانت را بازسازی کردند. آن را در زیر بررسی کنید.

این موزیک ویدیو به کارگردانی ویل فریرک در روز جمعه منتشر شد و با اسلیزی و تیمش توسط یکی از طرفداران که می‌خواست یک بازی بسکتبال پیک آپ سریع اجرا کنند، به نمایش درآمد. خواننده رپ «Sleazy Flow» این درخواست را رد کرد، اما این مانع از آن نشد که طرفدار در پشت کامیون بپرد و به یک سواری جهنمی برود.

بینندگان به Sleazy و طرفدار پیوستند که آنها از یک فروشگاه رفاه سرقت می‌کنند، در زمین بسکتبال چند حلقه شلیک می‌کنند و موارد دیگر. پولو قبل از رفتن به یک باشگاه استریپ برای هدایت Ja Morant درونی خود به Sleazy در زمین ها پیوست.

این شهروند شیکاگو آیه خود را با بازسازی کلیپ ویروسی جا مورانت در حال نشان دادن یک تپانچه در یک جلسه لایو اینستاگرام در ماه مارس گذشته باز کرد. درست مانند تازه‌کار سال 2019-2020 NBA، پولو در این ویدیو روی لایو خود می‌پرد و تپانچه‌اش را به همان شیوه مورانت می‌زند تا به مخالفانش هشدار دهد که او چیزی برای بازی کردن ندارد.

«خارج از زمین» آخرین تلاش این جوان 25 ساله است که در سال 2022 موفق عمل کرد. او پروژه ای را با عنوان منتشر کرد. جایی که تیراندازان هستند با ویژگی هایی از Lil Baby، G Herbo، Offset، Rich the Kid و موارد دیگر. Sleazy آن را با دنباله دنبال کرد، Where the Shooters Be 2، که در فوریه گذشته منتشر شد و حتی آهنگ های بیشتری نسبت به 21 قطعه اصلی داشت.

امسال نیز به دنبال سال بزرگی برای Sleazy است، زیرا Spotify او را به عنوان هنرمندی برای تماشا در سال 2023 معرفی کرد، در حالی که iHeartRadio او را نامزد بهترین هنرمند هیپ هاپ جدید کرد.