Playboi Carti می گوید موسیقی جدید ‘Psyched Out’ قبل از پایان سال پخش خواهد شد

مسخره بلند کل لوتا قرمز، آلبوم جدید بسیار پرطرفدار Playboi Carti ، هنوز با حضور خود ما را مجذوب خود نکرده است.

اما درگیر یک جدید است GQ حداقل مصاحبه یکی دیگر از ارزیابی های اعتیاد به تبلیغات تبلیغاتی از طرف خود Carti در مورد آنچه طرفداران با پیگیری آلبوم استودیوی 2018 خود که دارای گواهینامه طلا است ، منتظرند باشد مرگ روشن.

مصاحبه Jewel Wicker که در ماه اکتبر انجام شد ، اشاره می کند که کل لوتا قرمز– تقریباً دو سال از ساخت آن می گذرد – توسط ASAP Rocky’s AWGE ارائه خواهد شد. و در حالی که کارتی در مورد تأخیر در ورود آلبوم هیچ نظریه ای ارائه نکرد ، او موسیقی جدید آینده را به عنوان “جایگزین” و “روانپریش” معرفی کرد. علاوه بر این ، در هر Wicker ، موسیقی جدید امسال پخش خواهد شد. از وی خواسته شد تا روشن کند که آیا این به معنای کامل است کل لوتا قرمز تجربه نیز قبل از پایان سال 2020 رونمایی خواهد شد ، کارتی کمتر قطعی بود.

وی گفت: “خواهیم دید.”

مصاحبه کامل – که شامل ذکر هدف کارتی از طراحی نهایی لباسهای خود و همچنین نگاهی به مهمانی ضعیف رکورد ضبط شده در سالهای ابتدایی وی است – در اینجا موجود است.

در ماه مارس ، کارتی به درخواست یکی از هواداران برای گرفتن درخواست پرداخت کل لوتا قرمز در حین قفل ایمنی COVID-19 در جهان.

“[I] کارتی در آن زمان گفت ، “اضافه کرد که او مدیون طرفدارانش” جهان “است.

در ماه آوریل ، کارتی آهنگ جدید “@ MEH” را با تولید از jetsonmade ، Neeko Baby و Deskhop منتشر کرد. و اخیراً ، او – از طریق صداگذاری – در اولین مبارزات انتخاباتی جیوانچی متیو ام ویلیامز ظاهر شد.