Pi’erre Bourne EP ‘Grails’ را قبل از اولین بازی Coachella رها کرد

پی یر بورن قبل از اینکه این آخر هفته اولین بازی خود در کواچلا را انجام دهد، با معرفی جدید خود تجربه شنیداری منحصر به فردی را به طرفداران ارائه می دهد. جام ها EP.

همانطور که طرفداران متوجه خواهند شد، این نسخه ترکیبی از قدیمی و جدید را نشان می دهد، با Bourne که تعدادی از علاقه مندی های طرفداران را دوباره ضبط کرده است تا برای اولین بار خانه ای مناسب به آنها بدهد. برای مثال، «Honeyberry 2» به سال 2017 بازمی‌گردد. دیگر آهنگ‌های موجود در مجموعه هشت آهنگ شامل «IG»، «Love Reeks»، «George Lopez»، «Chicken and Waffles»، «NY در ژوئن» هستند. ، “Tabloid” و “درس ها”.

شنیدن جام ها در زیر از طریق Apple Music و Spotify.

روز یکشنبه، بورن اولین بازی خود در کواچلا را با ساعت 2:50 بعد از ظهر یکشنبه در چادر صحرا انجام خواهد داد. دو روز قبل از آن، محل برگزاری اولین رویداد غافلگیرانه اعلام شده از ترکیب کلاسیک تجدید اتحاد blink-182 خواهد بود. سرفصل های اعلام شده قبلی برای نسخه 2023 جشنواره عبارتند از Bad Bunny، Blackpink و Frank Ocean.

بورن جشن گرفت جام ها با یک نمایش در روز پنجشنبه با یک نمایش ویژه در Novo در لس آنجلس. در ماه ژوئن، او به عنوان بخشی از تور Love Sick دان تولیور راهی جاده خواهد شد. این سفر با نمایشی در فیلمور در دنور در 18 ژوئن آغاز می‌شود و سپس به شیکاگو، بوستون، نیویورک، آتلانتا، آستین و موارد دیگر نیز می‌رسد.

در زیر، لیست کامل توقف های تور را مشاهده کنید. همچنین در تاریخ های انتخابی، مهمانان دیگری نیز انتظار می رود. برای اطلاع از بلیط این لینک را لمس کنید.

بروشور تور دون تولیور در تصویر
تصویر از طریق Publicist