Pharrell شبکه و نمایش OTHERtone پادکست را راه اندازی می کند

فارل ویلیامز رسما وارد دنیای پادکست می شود.

چند هیپنات در حال راه اندازی یک شبکه پادکست به نام OTHERtoneMedia است ، شروع با پادکست خود ، با عنوان دیگر آهنگ با فارل ، اسکات و فام لی. با پخش اولین قسمت در 7 دسامبر ، و با افت قسمت های جدید هر دوشنبه ، مجموعه مصاحبه به عنوان “نگاهی اجمالی به ذهن تک شاخهای فرهنگ ما – نحوه تفکر آنها در مورد زندگی ، هنر و همه چیز در این بین” توصیف می شود. “مطابق با اعلامیه مطبوعاتی.

صدای دیگر به میزبانی فارل ، اسکات ونر و فام لی برگزار خواهد شد که با رهبران موسیقی ، فناوری ، تجارت ، هنر و مد صحبت خواهد کرد.

“ما برای استفاده بسیار هیجان زده هستیم صدای دیگر به عنوان بستری برای به اشتراک گذاشتن الهام با مردم در زمانی که الهام کم است. ” “ما می خواهیم مردم از افرادی که به ما الهام می گیرند الهام بگیرند.”

زندایا ، روزالیا ، مالکوم گلادول ، کنیا باریس ، کلایرو ، اریک آندره ، هارمونی کورین ، تریستان هریس و جارون لانیر قبلاً به عنوان مهمان تعیین شده اند. صدای دیگر در اپل ، Spotify ، Stitcher ، Pocket Casts ، Google Podcasts ، Amazon Music و هر جای دیگری که پادکست خود را دریافت کنید در دسترس خواهد بود.

اخبار مربوط به ورود فارل به دنیای مراقبت از پوست است ، در حالی که خط مراقبت از پوست Humanrace او در اواسط ماه نوامبر معرفی شد. خط تولید اولیه این برند شامل سه محصول برای یک برنامه ضروری مراقبت از پوست است: پاک کننده ، لایه بردار و مرطوب کننده.

پیش نمایش تریلر را ببینید دیگر آهنگ با فارل ، اسکات و فام لی در زیر