Pharrell شبکه و نمایش OTHERtone پادکست را راه اندازی می کند

فارل ویلیامز رسما وارد دنیای پادکست می شود.

چند هیپنات در حال راه اندازی یک شبکه پادکست به نام OTHERtoneMedia است ، شروع با پادکست خود ، با عنوان دیگر آهنگ با فارل ، اسکات و فام لی. با پخش اولین قسمت در 7 دسامبر ، و با افت قسمت های جدید هر دوشنبه ، مجموعه مصاحبه به عنوان “نگاهی اجمالی به ذهن تک شاخهای فرهنگ ما – نحوه تفکر آنها در مورد زندگی ، هنر و همه چیز در این بین” توصیف می شود. “مطابق با اعلامیه مطبوعاتی.

صدای دیگر به میزبانی فارل ، اسکات ونر و فام لی برگزار خواهد شد که با رهبران موسیقی ، فناوری ، تجارت ، هنر و مد صحبت خواهد کرد.

“ما برای استفاده بسیار هیجان زده هستیم صدای دیگر به عنوان بستری برای به اشتراک گذاشتن الهام با مردم در زمانی که الهام کم است. ” “ما می خواهیم مردم از افرادی که به ما الهام می گیرند الهام بگیرند.”

زندایا ، روزالیا ، مالکوم گلادول ، کنیا باریس ، کلایرو ، اریک آندره ، هارمونی کورین ، تریستان هریس و جارون لانیر قبلاً به عنوان مهمان تعیین شده اند. صدای دیگر در اپل ، Spotify ، Stitcher ، Pocket Casts ، Google Podcasts ، Amazon Music و هر جای دیگری که پادکست خود را دریافت کنید در دسترس خواهد بود.

پست جدید  ASAP Ferg در مورد چگونگی الهام بخشیدن از دوره MTV در انتخاب ویژگیهای "Floor Seats II"

اخبار مربوط به ورود فارل به دنیای مراقبت از پوست است ، در حالی که خط مراقبت از پوست Humanrace او در اواسط ماه نوامبر معرفی شد. خط تولید اولیه این برند شامل سه محصول برای یک برنامه ضروری مراقبت از پوست است: پاک کننده ، لایه بردار و مرطوب کننده.

پیش نمایش تریلر را ببینید دیگر آهنگ با فارل ، اسکات و فام لی در زیر