PANIA برای پخش سرفصل نمایش در خانه اپرای سیدنی در اتاق اوتزون

درست خواندید—پرنسس R&B استرالیا PANIA قرار است اولین نمایش خود را در خانه اپرای سیدنی در 27 مه انجام دهد و یک نمایش تیتراژ صمیمی را در اتاق Utzon به عنوان بخشی از جشنواره Vivid سیدنی اجرا کند.

از پیوند فرهنگی غرب ملبورن، در چند سال گذشته شاهد ظهور PANIA به عنوان پیشرو در صحنه رو به رشد R&B استرالیا بوده است.

Complex AU در ماه آوریل مدتی را با PANIA در یک کمپ موسیقی در خلیج بایرون، که توسط Converse به طور انحصاری برای Converse All Stars میزبانی شد، گذراند. PANIA که مدت‌ها آل استار بود، برای اولین بار زمانی که «کودک بود» با Converse کار کرد.

من تازه در آن زمان شروع به ساختن موسیقی کرده بودم، مثل اینکه در آن زمان فقط در SoundCloud کار کرده بودم. آنها همیشه به من فرصت هایی می دادند تا برای چیزهای مختلف موسیقی بسازم.»

PANIA گفت: “این فقط این نیست که آنها من را دیدند که پاپ می زنم” و سپس مرا پوشاندند – آنها قبل از اینکه کسی مرا بشناسد این کار را انجام می دادند.

پانیا در آخر هفته All Stars سیدنی روی صحنه اجرا می کند
PANIA در حال اجرا در نمایشگاه Converse All Stars در سال 2022. تصویر از طریق Converse

است
او از دختری که به طور اتفاقی آهنگ های خود را در Soundcloud رها کرد، فاصله زیادی گرفته است. در حال حاضر، او در حال برنامه ریزی برای نمایش خود در خانه اپرا است.

او در مورد احساسات خود در ابتدای برنامه گفت: “این یک مقدار استرس زا است، می دانم که روز آن روز هیجان زده خواهم شد، اما قبل از آن بسیار استرس دارم.”

اما وقتی همه چیز را در چشم انداز قرار می دهم، احساس غرور می کنم و نسبت به آن احساس خوبی می کنم.

تازه از تور کشوری که از کهلانی در تور سفر جاده ای آبی آب حمایت می کند، و همچنین اولین برنامه های تیتر خود را در ملبورن و سیدنی اجرا می کند – او سرش شلوغ بوده و اجرای او در اتاق اوتزون از طرف طرفداران و صنعت بسیار مورد انتظار است.

سال 2022 برای PANIA با مجموعه ای از آهنگ های موفق از جمله “tiki” و “MY CREW” و همچنین انتشار اولین EP او، سالی فراگیر بود. لباس هایت را سوزاند و آن را عوض کرد. امسال او توانسته با انتشار فیلم شتاب بیشتری بگیرد پک P و آخرین آهنگ او “ALL MINE”.

این نمایش، نمایشی نیست که بخواهید آن را از دست بدهید. کمبود نداشته باشید. بلیط های خود را اینجا تهیه کنید.