Pa Salieu شروع اولین پروژه ‘ارسال آنها به کاونتری’

Pa Salieu ، یکی از جذاب ترین استعدادهای جدید رپ انگلستان ، به تازگی اولین میکس تیپی مورد انتظار خود را به اشتراک گذاشته است ، آنها را به کاونتری بفرستید. این پروژه با 15 قطعه موفقیت در سال 2020 برای Pa Salieu به پایان رسید ، که از زمان افتادن “Frontline” در بالای سال ، مشخصات وی به شدت منفجر شد.

آنها را به کاونتری بفرستید دقیقاً همین کار را می کند ، با “Block Boy” صدای بقیه رکورد را تنظیم می کند: “نام من پا است ، من اهل هیل ساید هستم” ، او رپ می کند ، “اسلحه نیم تنه ، اسلایگ های دوج ، لمس می شود ، از مرگ می گذرد.” این نوار با همراهی ستاره های در حال ظهور M1llionz ، Mahalia و BackRoad Gee ، و همچنین پسر پسر ترینیداد و تعدادی از MC های محلی از کاونتری ، دارای تولید متنوع و بسیار موفق از جمله Jevon ، Kwes Darko و Yussef Days است.

اولین نوار Pa با درهم آمیختن این سونیک های تازه کننده با انرژی غیرقابل جبران و تحویل یخبندان ، بصیرت شخصی تری به ما می دهد از هنرمندی که در چند ماه گذشته با انبوه جلد مجله ها و کمپین های جیوانچی و باربری ظاهر شده است. آنها را به کاونتری بفرستید صدا و توانایی اولیه خالص پا را در سطوح جدید طراحی می کند و بسیار مهم است.

پخش جریانی آنها را به کاونتری بفرستید در زیر به طور کامل