آفست به فیلم ‘American Sole’ پیوست ، هم بازیگران پیت دیویدسون و اوشیا جکسون جونیور

افست یک برنامه بزرگ دیگر به نمایش درآورد.

ماه ها بعد با حضور در یک قسمت از NCIS: لس آنجلس ، عضو میگوس اعلام کرد که اولین بازیگری خود را در فیلم Sole آمریکا انجام خواهد داد ، با بازی پیت دیویدسون ، اوشیا جکسون جونیور و کامیلا مندز. طبق یک اعلامیه مطبوعاتی ، این فیلم دو جوان 20 ساله (دیویدسون و جکسون) را دنبال خواهد کرد که تلاش می کنند با فروش سریع کفش های کتانی پول سریع و رسیدن به آرزوهای خود را بدست آورند. اوضاع سرانجام وقتی به رنگ قرمز در می آیند خراب می شود “و تنها یک سرمایه گذار سایه دار تنها راه نجات آنهاست.”

درام STXfilms توسط یان ادلمن نوشته شده و وی همچنین کارگردانی خواهد کرد. کوین هارت از طریق شرکت سازنده خود ، HartBeat در حال تهیه و تولید Sole آمریکایی است.

علاوه بر بازی در این فیلم ، Offset تهیه کنندگی و تولید مجری American Sole: The Soundtrack Album را نیز انجام خواهد داد که شامل مواد اصلی توسط خواننده رپ خواهد بود. آفست با ادلمن و جیسون مارکی – سرپرست موسیقی و مدیر موسیقی STX – از نزدیک همکاری خواهد کرد تا آلبومی را ایجاد کند که برخی از تأثیرگذارترین و ظهورترین هنرمندان امروز هیپ هاپ را در آن به نمایش بگذارد.

“افست” در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “این اولین فیلم بلند من به عنوان بازیگر است. پس از انجام NCIS ، من می دانستم که می خواهم بازیگری بیشتری انجام دهم.” “این نقش در American Sole جایگزین است. نه تنها من می توانم در فیلم بازی کنم ، بلکه می توانم مهارت های خود را به عنوان متصدی و تهیه کننده اجرایی موسیقی متن فیلم به میز ارائه دهم. من دنیای خود را به بزرگی می آورم صفحه نمایش. امیدوارم جهان آماده باشد. “

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد فیلم با ما همراه باشید.

همچنین

را نیز تماشا کنید