NORE در میان رفت و برگشت با جو بودن به کامرون پاسخ می دهد

NORE پاسخی به کامرون در پی ماجرای نامزدی او و جو بودن در هفته گذشته داده است.

در 30 آوریل، شهروند LeFrak در توییتر خود نوشت تا فضای بین خود و Killa Cam را پاک کند. نوریاگا ویدئویی را در پست خود به اشتراک گذاشت که در آن تصاویر آرشیو خود و کامرون در مورد یکدیگر صحبت می کنند.

NORE در توضیح خود، دوستی آنها را که در دهه 90 شروع شده بود به Cam یادآوری کرد و ادعا کرد که تنها یک تماس تلفنی لازم است تا هر گونه تنش بین آنها کاهش یابد. او همچنین نمی‌توانست بفهمد که چرا خواننده رپ Purple Haze به جای نزدیک شدن به او، به شبکه‌های اجتماعی رفت.

من و شما دوستان دهه 90 هستیم. شما شماره تلفن واقعی من را دارید. شما قبل از اینکه Drink Champs را انجام دهید، روزها با من معاشرت کردید تا مطمئن شوید که من همان یالای هستم که شما می شناسید. “اگر هر زمانی فکر می کردید که من به سمت شما می روم، چرا اول به اینترنت مراجعه می کنید؟”

درام بین این سه مرد پس از به اشتراک گذاشتن کلیپی از Cam شروع شد پادکست جو بودن، جایی که Budden و NORE در مورد رپرهایی که سعی کردند بدون موفقیت به بازی پادکست منتقل شوند، بحث کردند.

“میدونی دیوونه چیه؟ من در حال حاضر به این رپرها نگاه می‌کنم که در حال اجرای برنامه‌ها هستند – می‌دانید، رپرهای عصر ما – و آنها بسیار شکست می‌خورند.» NORE در طول نشست گفت. «… آنها نمایش های ورزشی انجام می دهند، نمایش های کمدی انجام می دهند. آنها در مورد “آه، من بلند هستم” صحبت می کنند. من فقط برای سرگرمی این کار را انجام می دهم.’ نه نیستی!”

بودن خندید و بیانیه NORE را امضا کرد و گفت: “این عالی است که می بینیم مردم شکست می خورند… شما نمی توانید نقشه را اتخاذ کنید و پیمانکاران مختلف را استخدام کنید. آنها اینجا الاغ می فروشند، نه؟»

هیچ‌کدام از هنرمندان به نام کسی اشاره نکردند، اما کامرون مطمئن بود که نوریاگا و جو بودن به پادکست ورزشی او به نام It Is What It Is اشاره می‌کنند. بومی هارلم پیشنهاد کرد که هنوز با NORE خوب است، اما به او توصیه کرد که از «هو بودنز» که «سر ترقه» است دوری کند.

“لعنتی @therealnoreaga به شما گفت که نمی توانم به شما اعتماد کنم. لولول کم در توضیح این عکس نوشته است. اما چه خواننده رپ دیگری از دهه 90 برنامه ورزشی و آشپزی داشت؟ تو را برای تمام عمر می شناسم. اما Ya man hoe buddons تو را در قسمت Nx زیر اتوبوس انداخت و گفت که نمی‌داند در مورد چه کسی صحبت می‌کنی. من به لعنتی نمی پردازم که چگونه اعداد او نه، از آن کله ترک دوری کن!!!!”

جو بودن با پستی از خودش پاسخ داد و به کامرون هشدار داد که از شروع هر گونه استاتیک با او عقب نشینی کند. به گفته بودن، همتای هارلم او “بیش از حد حساس” است که نمی تواند در هر عنوانی با او پا به پا شود.

او نوشت: “حالا که نمی دانم او برای انجام این کار با من بسیار حساس است.” “قبل از اینکه دلم بخواهد بازی کنم و دوباره شروع به برقراری تماس کنید، آرام باشید. روی کت و شلوار و ست صورتی‌تان تمرکز کنید، آن «ترک‌هد» مدت‌ها پیش به شما دست زد.»