NORE از TI و Boosie برای حل مسالمت آمیز دشمنی فریاد می زند

در یک قسمت اخیر از Champs را بنوشید، NORE از TI و Boosie Badazz برای حل مسالمت آمیز دشمنی خود در میان ادعاهای دزدی فریاد زد.

«تی‌آی و لیل بوسی، من می‌دانم که می‌توانستید به جنگ بروید، همه شما می‌توانستید یک سری کار دیوانه‌وار انجام دهید، اما این واقعیت که همه شما نشان می‌دهید که دو مرد سیاهپوست می‌توانند با هم جمع شوند و می‌توانند با هم صحبت کنند. من واقعاً آن را تحسین می کنم، من واقعاً به آن احترام می گذارم.» NORE در ساعت 2:30:00 دقیقه Champs را بنوشید قسمتی که ویز خلیفه در آن حضور داشت. من واقعاً به آن تبریک می گویم زیرا باید به آن ادامه دهیم. اینکه همیشه درام نیست.»

ویز با NORE موافق بود، که اضافه کرد، «اختلاف به دعوا و تیراندازی شما منجر نمی‌شود. من عاشق این واقعیت هستم که با هم جمع شدید. بنابراین TI و Boosie، هر کجا که هستید. من می خواهم سلام کنم من از خشونت بسیار خسته شده ام.» سپس ویز پیشنهاد کرد که گاه و بیگاه مشکلی برای دعوا وجود ندارد، اما او دوست ندارد چیزی به خشونت اسلحه تبدیل شود.

در ماه فوریه، بوسی اعلام کرد که برنامه‌هایش برای انتشار آلبوم مشترک با TI را کنار گذاشته و او را به دزدی برای جلوگیری از اتهام اسلحه متهم کرد. این زوج در رسانه‌های اجتماعی به تبادل نظر پرداختند تا اینکه TI اسنادی را ارائه کرد که به گفته او ادعاهای دزدی را رد کرد.

ماه گذشته، تیپ گفت که مشکلاتش با خواننده رپ باتون روژ حل شده است، و بوسی اعتراف کرد که وقتی رپر و بازیگر آتلانتا را به دزدی پسر عموی مرده‌اش توت متهم کرده بود، “اشتباه” کرده است. ادعاهای مطرح شده علیه TI به دلیل یک قسمت از برنامه 2020 او ظاهر شد به سرعت، که در آن او یک حادثه سال 2000 را به یاد آورد که یک اسلحه گرم هنگام بیرون آوردن لباس های دزدیده شده از ماشین کشف شد. گفته می‌شود که وکیل او گفته است که اگر اسلحه را به توت که در میانه محاکمه TI به قتل رسیده بود، “همه چیز را از بین ببرد.”

“توت گفت، “من تمام اتهاماتی را که گرفتی برمی‌دارم! اگر می‌توانی آزاد شوی و آن را به گردن من بیاوری، لعنتی درست است! “چون اگر آنها بیایند و لعنتی مرا از اینجا مسترد کنند، لعنتی خواهم شد!” TI در این کلیپ گفت که بوسی را متقاعد کرد تا رکورد خود را با خواننده رپ لغو کند. بوسی پس از کلیپ تی‌آی را موش خطاب کرد و از او به خاطر همکاری با مجریان قانون انتقاد کرد. تی‌آی این اتهامات را رد کرد و بعداً به بوزی توضیح داد که واقعاً چه اتفاقی افتاده است. پایین، و گفت که ادعاهای او در این قسمت “تزیین شده” است.

“من این را باور دارم [Boosie] TI در ماه مارس به TMZ گفت و در مورد رابطه خود با Boosie صحبت کرد. “این گوشت گاو نیست.”