نوح ’40’ شبيب در آلبوم جديد دريك: ‘او مي خواهد ماشه را بكشد وقتي كه بخواهد آن را بكشد. اما او متوجه شد ‘

دریک وقتی متوجه شد که تقریباً آماده است آلبوم آینده خود را با نام” Certified Lover Boy “آماده کند ، جهان را مورد توجه قرار داد. البته این هیاهو ایجاد کرد زیرا طرفداران با نگرانی در انتظار افت هستند. اما حتی نزدیکترین افراد به The Boy هم مطمئن نیستند که Drizzy چه زمانی CLB را آزاد می کند.

در هنگام حضور در پادکست ETCS کوین دورانت ، دوست نزدیک Drake و مهندس / تهیه کننده معتمد ، نوح “40” شبیب ، توضیح داد که چگونه روند خلاقانه Drake باعث می شود که نتوان تعیین زمان آماده بودن ماشه. “

” او همیشه آن را درک کرده است … حالا آیا این به معنای این است که او تمام شده است؟ من نمی دانم ، گه. او ممکن است هفته آینده 10 آهنگ بسازد. من نمی دانم. اما او فهمیدم ، “40 گفت: حدود یک ساعت و 20 دقیقه به مکالمه. “اما چه زمانی قرار است ماشه را بکشید؟ من نمی دانم چه زمانی ماشه را می کشید.”

دریک از زمانی که برای اولین بار جریان اصلی را قطع کرد ، آماده سوپراستار شدن است. با این حال ، 6 خدا از رپری که در “بهترین من از گذشته” کلاهبرداری می کرد فاصله دارد. در حال حاضر ، او یک جنگلبان جهانی است و مسلماً بزرگترین هنرمند جهان است. 40 این را تشخیص می دهد. در نتیجه ، او به KD می گوید که مهم نیست که دریک آلبوم خود را چه زمانی رها می کند زیرا دنیا برای ایجاد جای برای او متوقف خواهد شد.

“40 او ادامه داد:” او می خواهد ماشه را بکشد وقتی که بخواهد آن را بکشد. اما او آن را پیدا کرده است. او همیشه آن را داشته است … او همیشه آماده است. ” “اگر Drake بخواهد آلبوم را فردا رها كند ، فردا منتشر خواهد شد … Drake می تواند صنعت را به حركت درآورد.”

40 و Drake رابطه قوی دارند. در واقع ، ارتباط آنها چنان محکم است که تهیه کننده نیازی به کار با هیچ هنرمند دیگری احساس نمی کند.

“من احتمالاً وقتی تصمیم گرفتم که سه سال پیاپی جایزه ترانه سرای ASCAP را برنده باشم ، این تصمیم را قاطع کردم. و من فکر می کنم این ’11 ، ’12 ، ’13 بود. و بنابراین ، در ’13 آن را برای سومین سال متوالی برنده شد ، من آنجا نشسته ام ، “یو ، من فقط تا به حال با یک هنرمند کار کرده ام. این دیوانه است.” او توضیح داد ، مثل ، چه ، مثل … من دوباره ترانه سرای سال هستم؟ درست است ، این مانند دیوانه است ، مانند ، چه “،” توضیح داد.

“آن لحظه ، من مثل آن بودم” من دیگر هرگز با کسی کار نمی کنم. ‘ 40 کار ادامه داد ، زیرا این فقط کار زیاد است. تلاش بیش از حد است. من نیازی به این کار ندارم. این یک تجربه بسیار طاقت فرسای است که باید با کسی وارد استودیو شوید و از ابتدا خلق کنید و همه این کارها را انجام دهید. ” . “من یکی از بهترین دوستانم را پیدا کردم و ما با هم موسیقی باورنکردنی می سازیم. … و راستش ، من فکر نمی کنم که هر هنرمند دیگری در جهان به اندازه کافی خوب باشد که الاغ عجیب و غریب من را بگیرد و آن را به چیزی باورنکردنی تبدیل کند. Drake. “

حضور کامل 40 در پادکست ETCS کوین دورانت را در زیر گوش دهید.