NLE Choppa پس از اینکه به او گفتند “خیلی جوان است” به Meagan Good شلیک می کند

NLE Choppa همچنان در حال شلیک شلیک خود به Meagan Good است.

این فرد بومی ممفیس روز سه‌شنبه در توییتر منتشر کرد، جایی که برخی از پرتره‌های خود را با شرح زیر به اشتراک گذاشت: «خانم. خوب» و یک ایموجی چشم قلب.

این توییت جدید پس از آن منتشر شد که گود به خواننده رپ گفت که برای او «بسیار جوان» بوده است. TMZ پس از روشن شدن NLE با او تماس گرفت نمایش جیسون لی و مجری با بازیگر زن تلفنی تماس گرفت. تماس ناگهانی پایان یافت و NLE فکر کرد که گود تلفن او را قطع کرده است.

“من نکردم [hang up the phone]او به TMZ گفت. “ارتباطش قطع شد-مامانم زنگ زد و من دوباره با او تماس گرفتم، زیرا او یک مرد جوان بسیار شیرین است. من را ناراحت می کند که مردم سعی می کنند او را بکشند و اینطور به نظر برسد که او دارد ساده لوح می شود. نه، او بسیار، بسیار شیرین بود – بسیار بسیار محترم. و من دوباره تماس گرفتم، من او را بازی نکردم.”

گود سپس به روزنامه گفت که «او برای من خیلی جوان است»، اما او «قطعاً متملق بود».

وقتی NLE نظرات او را جلب کرد، او در توییتر پاسخ داد و نوشت: «عزیزم، تو خیلی پیر نیستی، من خیلی جوان نیستم، ما فقط در چشم خدا هستیم. آیا می توانیم آمین بگیریم؟ @MeaganGood.”

یک فاصله سنی 21 ساله بین Good و NLE وجود دارد: Good 41 ساله است و NLE قرار است در نوامبر 21 ساله شود.

در حین نمایش جیسون لیرپر به لی گفت: “مرد، من منتظر او بودم.” او ادامه داد: «من می‌خواستم او را به یک شام ببرم. می‌خواهم چند گل رز برنامه‌ریزی کنم. می‌خواستم کارهایی را انجام دهم که قبلاً هرگز برای Meagan Good انجام ندادم.»

NLE Choppa نسخه لوکس را حذف کرد چوب پنبه 2 این هفته، شامل نه آهنگ جدید، از جمله ریمیکس آهنگ او “Slut Me Out” با خواننده رپ سنت لوئیس سکسی رد. تکرار جدید همچنین با Gino2x در “Clyde and DoDo”، Russ Millions در “Shake It”، Fridayy در “Will Not Lose” و Arrdee در “Envy” همکاری دارد.