NLE Choppa در Ice Spice در حال تغییر شماره خود به خاطر او

به نظر می رسد NLE Choppa ممکن است شوت خود را به سمت Ice Spice شلیک کرده باشد و از دست داده باشد.

این رپر 20 ساله در قسمت جدیدی از برنامه به اشتراک گذاشت باشگاه صبحانه که آیس اسپایس ممکن است شماره او را به خاطر او تغییر داده باشد. او گفت: “اوه مرد، من و آیس اسپایس – ما فقط سعی می کردیم یک آهنگ بسازیم.”

وقتی شارلامگن تا خدا کمی بیشتر فشار آورد، NLE پاسخ داد: «یعنی او آن را روی من تغییر نمی‌دهد!» او گفت. «مردم شماره خود را تغییر می دهند. من بخشی بودم [of] دلیل؟ من نمی دانم. شاید. تو هرگز نمی دانی.»

قبلاً از NLE در مورد اسلاید کردن در DM های Ice Spice در مورد سؤال شده بود نمایش جیسون لی چند هفته پیش او به مجری گفت که “شخصا او را زده است”، اما فقط برای بحث در مورد موسیقی، طبق HipHopDX. من دیگر به او پیام نمی دهم. شماره اش را عوض کرد.» “من از دور تماشا می کنم … او کارهای بزرگ زیادی انجام می دهد.”

لی سپس در مورد اینکه این دو در رستوران جدید کوین هارت، هارت هاوس، همبرگرهای گیاهی می‌خورند، شوخی کرد، که NLE گفت: «اگر می‌خواهد برود.»

این تعاملات پس از آن اتفاق افتاد که NLE Choppa آهنگ «Ice Spice» خود را در نوامبر 2022 به اشتراک گذاشت. وقتی آیس او را دید که از انتشار قریب‌الوقوع آهنگ خبر می‌دهد، او پاسخ داد: «N***a Feenin باید آن را باحال اجرا کند.»

به نظر می رسد که NLE با خانم ها شانس زیادی ندارد. در همان قسمت از برنامه جیسون لی، NLE همچنین فاش کرد که او چیزی برای Meagan Good دارد. لی و NLE در طول نمایش با بازیگر زن تماس گرفتند، اما او تلفن را قطع کرد – و در ابتدا به نظر می رسید که از عمد بوده است. با این حال، او بعداً به TMZ توضیح داد که تلفن را قطع نکرد، اما به دلیل تماس مادرش قطع شد. با این حال، او به خواننده رپ گفت که “او برای من خیلی جوان است” اما او “متملق” است.

کل NLE Choppa را تماشا کنید باشگاه صبحانه مصاحبه بالا