NLE Choppa آلبوم «Cottonwood 2» را با لیل وین، ریک راس، و بیشتر منتشر می‌کند.

NLE Choppa دنباله‌ای را که مدت‌ها منتظرش بودیم EP 2019 منتشر کرد چوب پنبه ای.

این خواننده رپ متولد ممفیس شروع به کنایه زدن آلبوم در اوج سال کرد و به طرفداران گفت که این یک تلاش ستاره دار است که جایگاه او را در این بازی تایید می کند.

چوب پنبه 2 یکی از آن پروژه‌هایی است که می‌خواهد من را محکم کند، حتی اگر قبلاً به نوعی محکم شده‌ام. این بازیکن 20 ساله در ماه فوریه به BET گفت: حداقل، این من را قوی تر می کند. “مثل این است که تمام شواهد در پودینگ در سراسر آلبوم وجود دارد. من یک سری ویژگی در آنجا از چند بچه خوب دریافت کردم.”

چوپا ادامه داد و اصل را گفت چوب پنبه ای منعکس نمی کند که او به عنوان یک هنرمند چه کسی است، زیرا او “قرار نداده است [his] بهترین قدم رو به جلو.” او متقاعد شده است که آلبوم جدید او را “رستگاری” خواهد کرد.

او توضیح داد: «احساس می‌کنم یک جورهایی سال جدایی‌ام را به هم ریخته‌ام، زیرا چیزهای زیادی در ذهنم نقش بسته بود، و در پایان سال، به نوعی در رکود بودم. “چوب پنبه 2 تقریباً به همه اجازه می دهد تا بدانند که برای من به طور کامل برگشته است. با یک سال شکست دوباره به من فرصت می‌دهد و حالا مثل این است که چگونه سرمایه‌گذاری کنم؟ چگونه می توانم این پروژه را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنم؟ چگونه می توانم خود را از آخرین بازخرید کنم، هرچند طلای آخری باشد؟»

این پروژه شامل 22 آهنگ، از جمله تک آهنگ موفق “Slut Me Out” است. همچنین فیویو خارجی («دوپ»)، کوین گیتس («عادات»)، ریک راس («بازی سرد») و لیل وین، که در «آیین نمی‌خواهم جواب بدهم» که اخیراً ویدیویی دریافت کرده است، کمک می‌کند. همراه با ارجاع به Weezy، Hot Boys، “Back That Azz Up” و بیشتر تخم مرغ های عید پاک Cash Money قدیمی. در تکمیل لیست ویژگی ها می توان به Polo G، G Herbo، Queen Naija، Lola Brooke، Modesty و 2Rare اشاره کرد.

می توانید گوش دهید چوب پنبه 2 در تمام پلتفرم های اصلی، از جمله Spotify و Apple Music در زیر.