نیکی میناژ و دریک در حال برنامه ریزی تاریخ بازی برای فرزندان خود هستند

نیکی میناج سرانجام این هفته به جهانیان فاش کرد که در ماه سپتامبر یک پسر بچه به دنیا آورد و او از قبل مشتاق است تا یک تاریخ بازی را با آدونیس ، فرزند دریک تنظیم کند.

ظاهر شدن در ریمیکس “Whole Lotta Choppas” Sada Baby ، اولین ماده جدید او از زمان تولد ، نیکی در مورد ملاقات پسرش با فرزندان شامپاین پاپی رپ کرد.

“صادقانه بگویم ، امیدوارم روزی ما یک تاریخ بازی را انجام دهیم با آدونیس ، “او در مسیر رپ کرد. هفته گذشته ، دریک در پستی در اینستاگرام خود ، سومین سالگرد تولد پسرش را جشن گرفت ، در حالی که نیکی تمام کارتهایی را که به او تبریک گفته بود به دلیل استقبال از کودکی به دنیا ، به اشتراک گذاشت. همان روز که ریمیکس او از “You’re Mines Still” از یونگ بلو پخش شد ، دریک در اینستاگرام خود پاسخی ارسال کرد.

“او در کنار یک نوشت:” تاریخ پخش به زودی می آید [emoji قلب]nickiminaj ” عکس صفحه از او در حال گوش دادن به رمیکس.

drake-insta-story
تصویر از طریق اینستاگرام

دریک تأیید کرد که در ژوئن 2018 از سوفی بروساو صاحب فرزند شده است و از آن زمان که به دنیا نگاه مختصری در رابطه با پسرش داشت. همانطور که دو هنرمند با Young Money Entertainment امضا کردند ، Drake و Nicki همیشه بسیار نزدیک بوده اند و بارها با یکدیگر همکاری کرده اند. شایعات حاکی از این است که آنها قدمت آنها حدود یک دهه پیش است و آنها فقط پس از آنکه او در ویدئوی “Anaconda” به او رقص بدنامی دامن زد به آتش دامن زدند.

پست جدید  پیوند نیکی میناژ با آیس اسپایس در ریمیکس «پرنسس دایانا».

بدیهی است که آنها هنوز هم از شرایط خوبی برخوردار هستند ، ، و به نظر می رسد که هر دو از بازی کردن با هم برای بچه هایشان بسیار هیجان زده هستند.

همچنین

< / div>