نیکی میناژ و دریک در حال برنامه ریزی تاریخ بازی برای فرزندان خود هستند

نیکی میناج سرانجام این هفته به جهانیان فاش کرد که در ماه سپتامبر یک پسر بچه به دنیا آورد و او از قبل مشتاق است تا یک تاریخ بازی را با آدونیس ، فرزند دریک تنظیم کند.

ظاهر شدن در ریمیکس “Whole Lotta Choppas” Sada Baby ، اولین ماده جدید او از زمان تولد ، نیکی در مورد ملاقات پسرش با فرزندان شامپاین پاپی رپ کرد.

“صادقانه بگویم ، امیدوارم روزی ما یک تاریخ بازی را انجام دهیم با آدونیس ، “او در مسیر رپ کرد. هفته گذشته ، دریک در پستی در اینستاگرام خود ، سومین سالگرد تولد پسرش را جشن گرفت ، در حالی که نیکی تمام کارتهایی را که به او تبریک گفته بود به دلیل استقبال از کودکی به دنیا ، به اشتراک گذاشت. همان روز که ریمیکس او از “You’re Mines Still” از یونگ بلو پخش شد ، دریک در اینستاگرام خود پاسخی ارسال کرد.

“او در کنار یک نوشت:” تاریخ پخش به زودی می آید [emoji قلب]nickiminaj ” عکس صفحه از او در حال گوش دادن به رمیکس.

drake-insta-story
تصویر از طریق اینستاگرام

دریک تأیید کرد که در ژوئن 2018 از سوفی بروساو صاحب فرزند شده است و از آن زمان که به دنیا نگاه مختصری در رابطه با پسرش داشت. همانطور که دو هنرمند با Young Money Entertainment امضا کردند ، Drake و Nicki همیشه بسیار نزدیک بوده اند و بارها با یکدیگر همکاری کرده اند. شایعات حاکی از این است که آنها قدمت آنها حدود یک دهه پیش است و آنها فقط پس از آنکه او در ویدئوی “Anaconda” به او رقص بدنامی دامن زد به آتش دامن زدند.

بدیهی است که آنها هنوز هم از شرایط خوبی برخوردار هستند ، ، و به نظر می رسد که هر دو از بازی کردن با هم برای بچه هایشان بسیار هیجان زده هستند.

همچنین

< / div>