New Jersey Rapper Tripple Beanz در نیوآرک شلیک مرگبار کرد

جمعه گذشته ، خواننده رپ نیوجرسی ، تریپل بینز ، در روز روشن در شهر نیوآرک به ضرب گلوله کشته شد. او 29 ساله بود.

تصاویر دوربین امنیتی گرافیکی دو مرد را در حالی که قصد داشت به وسیله نقلیه خود در خیابان آون وارد شود ، از پشت نزدیک به Beanz نزدیک می کنند ، ضبط می کند. این زوجین قبل از اینکه با ماشین فراری از صحنه فرار کنند ، چند بار تیراندازی به سمت رپر – متولد کوری تامپسون – را از فاصله خالی آغاز کردند.

CBS نیویورک همچنین گزارش داد که در تیراندازی های جداگانه ای که آخر هفته گذشته در نیوارک رخ داد ، دو کودک زخمی شدند و یک بزرگسال کشته شد. جوزف میلر ، یکی از ساکنان نیوآرک ، ناامیدی خود را از تمام خشونت هایی که بر شهر وی رخ داده است ، به اشتراک گذاشت.

میلر گفت: “این فقط دو روز پیش شکرگذاری بود و مثل اینکه شما فراموش کرده اید ،” شما تشکر می کنید و بعد این اتفاق می افتد. من نمی فهمم “.

HipHopDX متذکر شد که اداره پلیس شهرستان اسکس در مورد قتل بینز هنوز دستگیری نکرده و تحقیقات همچنان ادامه دارد. با وجود این ، از آنجا که این جنایت در روز روشن رخ داده است ، آنها امیدوارند که بتوانند پرونده را زودتر حل کنند و دیرتر.

تریپل بینز با فتی وپ ، هنرمند همکار خود در نیوجرسی همکاری مشترک داشت و اغلب با او در اورنج ، نیویورک همکاری می کرد. استودیوی ضبط DFG ، جایی که Beanz اغلب به آنجا می رفت ، پس از تیراندازی ، پستی را برای ادای احترام به اشتراک گذاشت.

استودیو در زیرنویس نوشت: “خیلی گمشده برای کلمات …” قلب ما اینجا در DFG manBeanz man صدمه می زند. ” “یک سوپراستار در حال ساخت و مهمتر از همه خانواده در اینجا. در حقیقت tryna زندگی خود را تغییر داد. این مردی بود که کار می کرد و خیلی با استعداد داشت … این همه چیز خیلی لعنتی است. Tripple Beanz ، ما شما را دوست داریم مرد و میراث شما برای همیشه از طریق ما و موسیقی خود زندگی کنید ??❤️ #riptripplebeanz “

دخترش از بینز باقی مانده است.