MONEYPHONE تورنتو به جامعه خود ایمان آورده است

ماه مارس سال 2020 است. به دلیل تولید همه گیر COVID-19 ، جهان دچار هیاهو شده است. Enoch Ncube و David May به تازگی به مکان جدید خود در ایتالیای کوچک تورنتو نقل مکان کرده اند و به تازگی تمام برنامه هایشان از خط خارج شده است. این زوج از سال 2005 دوست صمیمی بوده اند و با هم به عنوان دو نفره ژانر ترکیب MONEYPHONE شناخته می شوند.

سلام و درود از تورنتو ، شهری که ملودی های مبهم R&B و موسیقی تله ای پر از 808 در آن در حال حاضر رواج دارد ، MONEYPHONE خود را از هم جدا کرده و مسیر خود را که در جایی بین هیپ هاپ ، ایمو و پاپ اتاق خواب قرار دارد تراشیده اند. به زمانی که مجتمع در سال 2018 با این جفت صحبت کرد ، می اظهار داشت: “ما سالها یکدیگر را می شناختیم قبل از اینکه تصمیم بگیریم با هم موسیقی بسازیم. قبل از MONEYPHONE ، ما هر دو به عنوان یک هنرمند شخصی در حالی که هم اتاقی بودیم نیز به شدت سرمایه گذاری کردیم. ” به نظر می رسد وحدت به عنوان هنرمندان بهترین تصمیمی است که می توانند گرفته باشند. اکنون ، با دو EP ، تعداد انگشت شماری از تک آهنگ های سرگردان و یک مخلوط جدید به نام ایمان، این دو با ایجاد یک فضای جدید و در عین حال نوستالژیک به شنوندگان ، همچنان به ایجاد هیاهو می پردازند.

MONEYPHONE صدای فعلی خود را به عنوان نوعی پاپ قهرمان می کند. اما برای این دو ، پاپ صرفاً یک ساختار ارتباطی است تا ژانری همه جانبه. آنها یک تزریق صوتی از ملودی های لایه ای ، میله های جذاب و تولید پیچیده را ارائه می دهند که اغلب هارمونی های تنبل و تنظیم شده خودکار را با سازهای زنده ترکیب می کند. قافیه های جذاب و انعطاف پذیر Enoch با ملودی های هوای صاف و شفاف دیوید ترکیب شده و چیزی را ایجاد می کند که کاملاً احساس می شود متشخص و عمیقا شخصی است.

یک شب زودتر از بهار امسال ، وقتی آنها جلسه سخت استودیویی را به پایان رساندند ، دیوید و انوخ گفتگویی داشتند که باعث افشاگری عظیم شد. این تحقق با محوریت ایمان بود که بلافاصله به موضوع و عنوان پروژه آنها تبدیل شد. با همه گیری خنثی کردن بسیاری از برنامه های آنها ، و مدیریت دو ساله آنها از تیم خود ، دو نفره به دنبال دوستان اطراف خود بودند تا از آنها پشتیبانی كنند.

“اختلاف با مدیریت خیلی بد نبود. ما هنوز دوست هستیم و هنوز هم اغلب صحبت می کنیم. اکنون ، نیک و میلوس – هم اتاقی ها و دوستان ما – از نظر بصری کارها زیادی انجام می دهند. دوست ما امیلی کار زیادی می کند ، کمک می کند تا ایده ها به زندگی بیایند و الیور به ساخت وب سایت ما کمک می کند. “برای MONEYPHONE ، جدایی از مدیریت قدیمی خود مجبور به تغییر چشم انداز شد که برای رشد هنری دو نفره مهم بود.

MONEYPHONE با سرعتی سریع تا به امروز توانسته است بر همه موانع غلبه کند و دوتایی پاپ عصر جدید به دنبال الهام بخشیدن به شنوندگان است. ما با این دو آشنا شدیم تا در مورد مخلوط کردن جدید ، ایمان و اهمیت جامعه بحث کنیم.

حال بچه ها چطوره؟ اول از همه ، باید بپرسم: چگونه نام MONEYPHONE پدید آمد؟

دیوید می: [Laughs.] در طی دوره زمانی که ما تازه شروع به ساخت موسیقی کردیم ، دو دوست داشتیم. یکی دیگر از دوستان ما از دبیرستان برای ملاقات روزانه آمده بود. ما به او گفتیم چند اسم بنویسد ، بنابراین می توانیم این موضوع را کشف کنیم. او لیستی از 50 نام را ایجاد کرد و به محض رسیدن به MONEYPHONE ، همه در توافق خودکار بودند. فوراً یکی

گذشته از موسیقی شما ، تصاویر شما به طرز خیره کننده ای هنری و خلاقانه هستند. آن تصویر از کجا آمده است؟

Enoch Ncube: این مرد ، دیوید است. [Laughs.]

ممکن است: بله ، عمدتا خودم و نیک [Arthur] فیلم ها را مستقیم و مفهومی کنید. ما فقط قبل از رفتن به ویدئوی “بلاتکلیف” تصور تقریبی داشتیم. برای آن یکی ، ما 15 نفر بیشتر داشتیم و تمام. ما فقط مجبور شدیم هر وقت کار همه تمام شد آن را بفهمیم. [Laughs.] فیلم “مدنی” به شدت از این فیلم الهام گرفته شده است لا هین به کارگردانی ماتیو کسوویتس. ما این را با دوستان خود در یک گروه تماشا کردیم و از نظر سبک و سبک بسیار الهام گرفته شدیم.

“ایمان بر اساس ایمان به عنوان یک مفهوم مذهبی نیست ، حتی اگر من و خنوخ در خانواده های مذهبی بزرگ شده باشیم ، اما بیشتر در مورد ایمان صحبت می کنیم به این معنی که بدانیم در آخر روز به چه کسی مراجعه کنیم. “

بنابراین در مورد من بیشتر بگویید ایمان.

Ncube: ما لحظه ای داشتیم که تأیید کردیم برای ما ضروری است که ایمان به یکدیگر ، موسیقی و مأموریت را حفظ کنیم – علی رغم همه چیز در جریان است. این میکس تیپ ویژه است زیرا ما توانستیم خود را ارتقا بخشیم و با اتصال مجدد عمیق تر با افرادی که همیشه در آنها زندگی می کردیم ، اما قبلاً با آنها زیاد کار نکردیم ، سیستم پشتیبانی خود را ایجاد کردیم.

ممکن است: این پروژه قطعاً محصول جانبی دوران آشفته ماست. وقتی داشتیم لیست آهنگ را می فهمیدیم ، به افرادی فکر می کردیم که به طور غیر مستقیم به ما کمک می کنند.

ایمان بر اساس ایمان به عنوان یک مفهوم مذهبی نیست ، حتی اگر من و خنوخ در خانواده های مذهبی بزرگ شده باشیم ، اما بیشتر در مورد ایمان صحبت می کنیم به این معنی که بدانیم در آخر روز به چه کسی مراجعه کنیم. ما می خواستیم خانواده و سیستم حمایتی خود را برجسته کنیم ، بنابراین این پروژه شامل بخشهایی از افراد خاص در زندگی ما است.

من این گل را در سراسر شبکه های اجتماعی شما دیده ام. نماد چیست؟

Ncube: ما به یک روش مبتنی بر جامعه برای ارائه فیزیکی مخلوط کردن و تجارت پرداختیم. دوست ما بیبا در ابتدا برای ویدیوی “بلاتکلیفی” گل را ساخت. وقتی داشتیم بیرون می رفتیم ، این گل به نماد مخلوط تبدیل شد زیرا احساس می کرد همه چیز کنار هم قرار گرفته و رشد می کند. ما می خواستیم گل را تا آنجا که ممکن است گسترده و گسترده کنیم – بنابراین 100 سی دی را سوزاندیم ، کیسه های حمل بار ایجاد کردیم و آنها را به افرادی که واقعاً با ما لرزیده بودند ، اهدا کردیم. ما با دوستان ، خانواده و طرفداران تماس گرفتیم تا به ما کمک کنند تا آنها را بیرون دهیم. ما با استفاده از گل نیز فیلتر ایجاد کردیم تا پیام جامعه را به خانه منتقل کنیم.

با این همه ترکیب ژانر ، الهامات موسیقی شما از کجا ناشی می شود؟

Ncube: الهام گرفتن می تواند برای ما یک سوال جالب باشد که صادقانه باشد ، زیرا من 24 ساله هستم ، و دیوید نیز در آستانه 23 سالگی است. ما آنقدر موسیقی را جذب و گوش کرده ایم که تقریباً در DNA ما ریشه دوانده است – و گاهی اوقات احساس می کنید که بیرون آوردن وسایل.

وقتی بزرگ شدم ، دو خواهر بزرگتر داشتم که خیلی تلویزیون تماشا می کردند. من به یاد می آورم که MTV های زیادی تماشا می کردم – در آن زمان Total Request Live و VMAss بسیار بزرگ بودند. آهنگ “داغ در هر” از نلی اولین آهنگ پاپ بود که من شنیدم. من اوایل خیلی با موسیقی و افراد مشهور عجین شده بودم.

هر چه پیرتر شدم ، از اخلاق Kanye West و Tyler The Creator بیشتر الهام گرفتم. کانیه ژانرها را انتخاب کرد و به عنوان موضوعی برای بازی با آن رفتار کرد – با دانستن اینکه در پایان روز ، این محصول همیشه کانیه خواهد بود. من و دیوید نیز چنین می بینیم ، جایی که هر چیزی که ایجاد کنیم قرار است MONEYPHONE باشد ، ترکیبی از صدا و تجربیات فردی ما است. تایلر الهام بخش است زیرا به دنیا نشان داد جوهر واقعی DIY در صنعت موسیقی است ، نقطه ای که اکنون من و دیوید در آن هستیم. ما می فهمیم که ممکن است قبلاً بیش از حد به مدیریت خود اعتماد کرده باشیم – وقتی آنها رفتند ، ما فقط مجبور بودیم به سختی کارها برسیم.

شگفت انگيز. در حال حاضر بعد از پیدا کردن این ایمان تازه کشف شده ، موسیقی در حال حاضر کجا هستید؟

ممکن است: این خنده دار است زیرا برای من ، ایمان mixtape تکامل نهایی هر آنچه پیش از آن بوده است. مدتی پیش بسیاری از موسیقی های این پروژه ضبط شده است. در حال حاضر ، ما در حال کار بر روی موارد بعدی هستیم ، و این احساس می کند که ما از این صدا فارغ شده ایم. این به نوعی شبیه فصل آخر است که نتیجه فصل ما را می گیرد تحمل و ورزشکاران EP ها ما اخیراً آن را به صورت صوتی بیشتر تحت فشار قرار داده و در حال بررسی ایده های جدید هستیم. این احساس می کند که ما پوست خود را از گذشته پس از ریخته ایم ایمان مخلوط

Ncube: و چنین احساسی به بهترین شکل ممکن نیز وجود دارد. من از نحوه توصیف دیوید خوشم آمد. دو ترانه آخر که ما در این پروژه ساختیم “بلاتکلیفی” و “ایمان” بود و من فکر می کنم که ایجاد این آهنگ ها باعث تحکیم ما در رسیدن به این ایده شد که سالها دنبالش بودیم. این واقعیت که ما توانستیم آن آهنگ ها را بسیار خوب کنیم. اکنون می توانیم با آگاهی از اینکه آنها را به دست آورده ایم ، با کمال میل ادامه دهیم.