مایلی سایرس با طلاق لیام همسورث با جو روگان گفت: “هر بار که برگردم مثل بازگشت دوباره احساس می شد”

VMAs 2020 اجرای تک آهنگ فعلی او “نیمه شب آسمان” ، مایلی سایرس جدیدترین کسی است که با آن نشست جو روگان برای یک مصاحبه طولانی شامل طیف گسترده ای از موضوعات از جمله – البته قطعاً محدود به – تصمیم او برای پذیرش متانت و طلاق اخیرش از لیام همسورث.

در بالای مصاحبه دو ساعته ، هر دو وارد تاریخچه ای کوتاه شدند صدای امضای کوروش قبل از آنکه بحث بیشتری درباره چگونگی تأثیر سالهای ابتدایی حضور وی در کانال دیزنی بر رویکرد زندگی هنری داشته باشد.

“تعادلی که من برای داشتن آن به من آموزش داد چیزی است که من نمی دانم سیروس توضیح داد: “فکر نمی کنید به غیر از پریدن در انتهای استخر و امید به اینکه می دانید چگونه شنا کنید ، به هیچ وجه روش دیگری یاد خواهید گرفت.” “این تنها راه است. به هیچ وجه نمی توانستم برای میزان تعادلی که باید یاد بگیرم نوع تیزر را آماده کنم. چون در یک برهه ، دوباره ، از آنجا رفت ، مدرسه بود سپس از آنجا رفت ، می دانید ، چقدر علفهای هرز می توانم سیگار بکشم و یک سوپراستار نوجوان را در کانال دیزنی بازی کنم؟ ” – گفت: “بیش از آنچه فکر می کنید”. وی همچنین خاطرنشان کرد که اغلب اوقات “چهره” این موارد و موارد دیگر بر خلاف میل وی قرار گرفته است. در مورد هوشیاری ، او توضیح داد که علاقه ای به ارائه سبک زندگی انتخابی خود به عنوان یک راه حل اصلی برای دیگران ندارد و در عوض معتقد است که “همه باید آزمایش کنند” به روشی ایمن و مسئولانه.

حدود 11 دقیقه پس از بحث ، کوروش به طلاق اشاره کرد و انتقادات خود را معطوف به چگونگی تصویر ناعادلانه رابطه در عناوین اصلی کرد.

” من اخیراً از طریق یک طلاق خیلی عمومی که لعنتی خورد ، “او گفت. “چیزی که واقعاً در این باره مکید این واقعیت نبود که من و کسی که دوستش داشتم فهمیدیم که دیگر همدیگر را مثل گذشته دوست نداریم. مشکلی نیست. من می توانم این را بپذیرم. من نمی توانم شرارت را بپذیرم و فقط همه این داستان ها. برای من خیلی شگفت آور است که مردم فکر می کنند هیچ فاصله زمانی که آنها نمی بینند وجود دارد که ممکن است منجر به این شود. مانند این ، “یک روز تو بودی خوشحال روی فرش [قرمز] و روز بعد که با دوست خود در ایتالیا بیرون می آمدی ، چه لعنتی؟ ” در این بین زمان زیادی وجود داشت که شما آنها را نمی دیدید. “

مایلی پدر خود بیلی ری سایرس را به دلیل ارائه برخی پیشنهادات اعتبار داد مشاوره ای صحیح در مورد چگونگی تعامل بهتر با چنین تصاویر اصلی. بلی ری ، به طور مشهور ، مشاوره مشابهی از افسانه فقید جانی کش دریافت کرد.

در اواخر مصاحبه ، کوروش ماندن در یک رابطه را به دلیل راحتی بیشتر به اعتیاد تشبیه کرد ، موضوعی که او و روگان در آن بحث کردند طول در حالی که ذکر تعدادی از کتابها بر تأثیرات آن در زندگی مدرن متمرکز بود.

“این می تواند در مواردی مانند عشق اتفاق بیفتد.” “من حتی آن را نیز احساس کرده ام. وقتی استرس زا ترین دوران زندگی ام بوده است ، دیگر نمی توانم به دنبال مواد مخدر بروم ، نمی خواهم به غذای بد دست پیدا کنم. خوب ، من می خواهم به تا کسی مرا دوست داشته باشد. ” کوروش افزود که وقتی مردم عاشق می شوند ، “در ماههای ابتدایی احساس می کنید مواد مخدر زیاد هستید”. وی گفت: “این همان قطره قطره ای است.”

از آنجا ، کوروش وقتی متوجه اثرات خماری مانند قرار گرفتن در آن موقعیت شد ، بیشتر مشخص شد.

“در واقع ، من تماس گرفتم عشق من که با او بودم و از هم طلاق گرفتیم ، تقریباً شبیه پستانک بود ، “او به روگان گفت. “این همان چیزی بود که من فقط به آن احتیاج داشتم. نه به این دلیل که ما دیگر عاشق یکدیگر بودیم بلکه به دلیل راحتی و به دلیل اینکه مغز من گفت” اوه ، این احساس بهتری دارد ، این آرامش است. ” اما در واقع ، دانستن اینکه دارم به یک اعتیاد تن می دهم حالم را بدتر می کرد. من خماری داشتم … هر بار که برمی گشتم مثل یک عود احساس می شد. “

کامل مصاحبه Cyrus x Rogan را از بالا بگیرید. و در زیر ، مجدداً از عملکرد VMA در “آسمان نیمه شب” بازدید کنید.

<کنار کلاس = "کنار پانل">