MGK Cordae را برای فری استایل جدید در “Doja” از Central Cee به خدمت گرفت

Machine Gun Kelly Cordae را برای یک ویدیوی فری استایل جدید قبل از پخش تئاتر خود به خدمت گرفته است. فروش اصلی تجربه زنده

این کلیپ MGK و Cordae را می‌بیند که با آهنگ Central Cee به «Doja» وارد می‌شوند، در حالی که اولی با یک سوال شروع می‌کند و این را مطرح می‌کند که سطح والایش او را فرازمینی می‌کند:

چگونه می توانم هومو ساپین باشم؟
من مثل یک بیگانه بالا هستم”

از آنجا، MGK توانایی اشعار خود را با “اورانیوم” مقایسه کرد و طیف دوستان خود را فریاد زد، از “همیه های اسکیت باز” تا “رابطه های اوباش”. دومی، رپ MGK، بیش از حد مایل است “شما را با آریل زیر دریا بگذارد.”

MGK همچنین به Jay-Z اشاره کرد طرح اولیه، رابطه او با مگان فاکس و موارد دیگر. در یک نقطه، او به موضوع آدم خواری پرداخت تا تسلط خود را بر همسالانش نشان دهد:

“این صدا را در قسمت پایین روده من می شنوید؟
این رقابت من است، من آدمخوار هستم.

کوردا بعداً وارد می‌شود و با سؤالی از خودش شروع می‌کند: «چگونه می‌توانم زن‌زن باشم؟ من همه عوضی‌هایم را دوست دارم»—قبل از ابراز تاسف از فقدان جوایزی که اغلب به «موسیقی واقعی» داده می‌شود و فریاد زدن شادروان جویس WRLD. کوردا در خط پایانی خود کنایه زد که به زودی “قفل طاق را باز خواهد کرد”.

مشاهده بیشتر در بالا

در 13 می، MGK می آورد جریان اصلی فروش زنده از کلیولند: عصر صورتی به تئاترهای سراسر کشور این رویداد فقط یک شب بر یک نمایش شهر زادگاه در تور MGK در حمایت از گروه متمرکز است فروش اصلی آلبومی که به دنبال همکاری قبلی او و تراویس بارکر در صدر جدول بود، بلیط My Downfall.