MGK در مورد چرا او فکر می کند که پذیرش “هتل دیابلو” از گاو Eminem تأثیر پذیرفته است

Machine Gun Kelly به زودی فصل بعدی قسمت بلیط های My Downfall عصر با انتشار او و مد سون سقوط زیاد موزیکال ، روایتگری از تراویس بارکر. اما ابتدا ، MGK به مطبوعات اخیر خود با گفتگوی عمیق با سال 2016 خود ادامه می دهد اعصاب همبازی دیو فرانکو.

در آن ، از MGK س wasال شد که آیا او هرگز لحظاتی را تجربه کرده است که می خواهد از این کار دست بکشد زیرا در حال انجام کارهای زیادی از کار خود است در حالی که هنوز احساس می کند توسط بسیاری “سوers تفاهم” نشده است.

“بله ،” MGK به فرانكو اشاره كرد و به عنوان نمونه آلبوم “I think I’m Okay” خود را با عنوان “I think I’m Okay” ارائه داد. “هتل دیابلو این برای من است ، زیرا این اولین بار بود که من واقعاً خود واقعی خود را بدون تأثیر خارجی ، به معنای برچسب ، بیان می کردم. به عنوان یک آلبوم هیپ هاپ ، از جلو به عقب بی عیب و نقص است ، و همچنین اشاره ای به سیر تحول چگونگی ورود به یک آلبوم پاپ پانک است. اما داشت از دم آن گوشت گاو بدنام بیرون می آمد [with Eminem]. بنابراین هیچ کس نمی خواست زمان روز را به آن بدهد. “

MGK در ادامه انتشار آلبوم (هنوز هم موفق) را با بازیگری مقایسه كرد كه بلافاصله پس از فیلم “لجن” فیلمی تحسین برانگیز را منتشر می كند ، به ویژه وسواسی را كه برخی از آنها نسبت به طرح قبلی خود دائماً ابراز داشتند برجسته می كند.

MGK افزود: “آنچه من در گوشت گاو انجام دادم دقیقاً همان چیزی بود كه باید باشد ، اما از آن پروژه استقبال نشد.” “آلبوم بعدی از نظر من احساس شده است که من شمارش کرده ام ، بنابراین من حتی برای مردم مهم نبودم که مردم چه فکر می کنند. به همین دلیل از قضا بهترین پروژه از من دریافت شد ، زیرا بی دردسرترین بود ، با حداقل تأثیر خارجی “.

در جای دیگر ، MGK كبوتر به تفصیل موضوعات دیگری را در نظر می گیرد ، از جمله مسائلی كه وی در مورد چگونگی پاسخ برخی از منتقدان به موفقیت TTMD (که در شماره 1 بیلبورد 200 اولین نمایش خود را نشان داد). همچنین از او خواسته شد آلبوم هایی را که امسال شخصاً بیشتر از همه گوش داده است فریاد بزند. برای MGK ، چرخش 2020 بیشتر از Lil Peep تشکیل شده است همه چیز همه چیز است و پلک زدن -182 است شلوار و کت خود را درآورید، و همچنین آهنگ های خودش.

مکالمه کامل MGK و فرانکو را در اینجا ببینید.

سقوط زیاد در ژانویه است در این بین ، طرفداران Machine Gun Kelly آهنگ جدید دیگری با تراویس بارکر و یونگبلد دارند که منتظر آن هستند. “چنین رفتار می کند” نیمه شب اکران می شود.