کنسرت مجازی مگان تو استالیون: آنچه اتفاق افتاده است

Megan Thee Stallion امشب کنسرت مجازی اجرا کرد (29 آگوست) ، تولیدی به تهیه کنندگی Live Nation و با هدایت خلاقانه توسط طراح رقص جاکول نایت ، که روی آن کار می کرد نمایش های کوآشلا بیانسه. لیست کامل مجموعه را در زیر مشاهده کنید.

خواننده رپ “اولین روز بازگشت” خود را صدا می زند ، یک مجموعه پر انرژی و یک ساعته را اجرا کرد که کاتالوگ و چندین بیت از میهمانان خود را پوشش می داد. او مرتباً مشاعره خود را تشویق می کرد که در خانه با او تماس بگیرند. وی دستور داد: “من به همه گرمی هایم احتیاج دارم تا هر جا که باشی بایستم و آن الاغ را تکان دهم.” به جای اینکه طرفداران مگ به صحنه بپیوندند ، هر یک از شش رقصنده مگ مدتی انفرادی را در کانون توجه قرار دادند.

پس از “Big Booty” ، چراغ های صحنه بیرون آمد و یک پس زمینه سیاه را با خواندن “این SHIT در معرض نمایش است.” “پشت مگ و رقصندگانش. لیستی از سیاه پوستان آمریکایی مجروح یا کشته شده توسط بی رحمی پلیس دنبال کرد – از جمله برونا تیلور ، جاکوب بلیک ، جورج فلوید و الیاس مک کلاین – قبل از اینكه با پیامی با عنوان “چرا اینچنین در آمریكا سیاه است؟” نتیجه گیری كنید. ” این لیست همچنین شامل Ahmaud Arbery ، که در ماه فوریه توسط دو مرد سفید پوست در جورجیا کشته شد.

علاوه بر تک آهنگ هایی مانند “WAP” ، “وحشی” ، “تابستان داغ دختران” و “دختران در هود” ، مگ نیز چندین آیه مهمان خود را در آهنگ های دیگر اجرا کرد ، از جمله “ژست” از Lil Uzi Vert ، Nasty DaBaby ، “Freak” از Tyga و “RNB” از Young Dolph.

Megan Thee Stallion:

< واقعی>
Simon Says
Freak Nasty
Big Booty (Gucci Mane)
Hot Girl Summer
Pimpin
Talk Sex
RNB (Young Dolph)
Pose (Lil Uzi Vert)
Pole Dancer (Wale)
Freak (Tyga)
All Dat (Moneybagg Yo)
Nasty (DaBaby)
Big Ole Freak
Cash Shit؟
BITCH
دختران در the Hood
WAP
Savage