Megan Thee Stallion و LilJuMadeDaBeat را در برنامه “اعتبار” TIDAL تماشا کنید

به دنبال انتشار اولین آلبوم Megan Thee Stallion خبر خوب، خواننده رپ هوستون با تهیه کننده و همکار نزدیک خود ، LilJuMadeDaBeat برای TIDAL به گفتگو نشست سررسید اعتبار سلسله.

این زوجین در مورد صدا ، رابطه کاری و ضبط های مهمی که ساخته اند بحث می کنند. “من با افرادی کار می کنم که احساس می کنم با آنها ارتباط دارم زیرا اگر واقعاً یکدیگر را بشناسیم موسیقی خوبی می سازیم. اگر ما واقعاً با یکدیگر سخت گیر می شویم ، این راهی خواهد بود که موسیقی به صدا در می آید ، شیمی خوبی خواهد داشت. “

Juicy J همچنین در این اپیزود ظاهر شد تا درباره کار با مگ صحبت کند. وی گفت: “من با افرادی کار می کنم که احساس می کنند این کار آسان است ، راحت است.” “مانند ، Juicy J برای من آشنا بود زیرا من نیز بزرگ شدم و به بسیاری از مافیای سه 6 گوش کردم.”

قسمت کامل هم برای اعضای TIDAL و هم برای افراد غیر عضو در اینجا موجود است.

خبر خوب هفته گذشته در شماره 2 بیلبورد 200 شروع به کار کرد و پرطرفدارترین آلبوم هفته بود. مگ دو پروژه قبلی داشته است که در 10 فهرست برتر قرار دارد: EP وی سوگا، که در ماه مه سال 2020 به شماره 7 رسید ، و میکس تیپ او تب، که در ژوئن 2019 به شماره 10 رسید. خبر خوب ویژگی های بیانسه ، بیگ شان ، 2 زنجیره ، لیل دورک ، دختران شهر ، SZA و خردل.

قسمت مگان تو استالیون را تماشا کنید سررسید اعتبار در بالا