Megan Thee Stallion به نظر می رسد برای رفتن به Tory Lanez در آهنگ جدید “Shots Fired”

اگرچه او او را با نام صدا نمی کند ، قطعاً به نظر می رسد که مگان The Stallion در حین تیراندازی به Tory Lanez در اولین قطعه آلبوم ابتدایی تازه منتشر شده خود صحبت می کند خبر خوب.

در “Shots Fired” ، مگان ظاهراً Tory را با ضرب و شتمی که به طور برجسته “Who Shot Ya؟” از The Notorious BIG را نشان می دهد ، مخالفت می کند.

“شما یک سگ ماده 5’10” را شلیک کردید ، با استخوان و تاندون های 0.22 / Talkin “مانند آنها گلوله ها گلوله نبودند” ، مگان در مسیر رپ می کند. “گربه گربه ای * با اسلحه گربه ای در احساسات / خوب ، او در صندلی عقب است و او مرتباً من را عوضی صدا می کند (او یک عوضی است) / همه ما این گه را می دانیم ، من می توانم با (الاغ Lil ‘gga) برگردم. “

او ادامه می دهد ، “او درمورد پیروانش ، دلارها و گول های احمقانه صحبت می کند / من به او گفتم ،” تو poppin نیستی ، فقط روی یک ریمیکس “(What’s poppin ‘) / حالا اینجا هستیم ، 2020 ، هشت ماه ها بعد / و شما هنوز هیچ عدالتی برای Breonna Taylor (Breonna Taylor) ندارید. “

مگان ، که به دنبال حادثه 12 ژوئیه هالیوود هیلز درگیر شد با توری ، در بیمارستان بستری شد ، قبلا ادعا کرد که نوعی شیروانی هنرمند مسئول تیراندازی به او بود.

مگان در ماه آگوست گفت: “بله ، این یک Tory به من شلیک کرد.” “دیگر دروغ نگویید. چرا دروغ بگوئید؟ من نمی فهمم. سعی کردم اوضاع را از اینترنت دور نگه دارم ، اما شما آن را می کشید” وی پس از تیراندازی به بیمارستان منتقل شد و برای جراحات خود نیاز به عمل جراحی داشت.

مگان تنها کسی نیست که درگیر مشاجره با موسیقی شده است. توری کل پروژه را منتشر کرد و در مورد آنچه با عنوان پایین رفت بحث کرد ستاره روز برگشت در سپتامبر.

روز چهارشنبه ، توری ، که در ارتباط با این حادثه به اتهامات حمله جنایی متهم شده است ، در دادگاه از طریق وكیل خود شاون هولی بی گناه بود. هیچ یک از توری و مگان در جلسه دادرسی حضور نداشتند.

در جای دیگر آلبوم ، خبر خوب ویژگی های ظاهر از DaBaby ، City Girls ، SZA ، Big Sean و دیگران.