Megan Thee Stallion اولین آلبوم “خبر خوب” را ارائه می دهد

پس از یک سال پر فراز و نشیب ، مگان تو استالیون سرانجام تحویل داد خبر خوب.

اولین آلبوم استودیویی خواننده رپ هوستون یکی از مورد انتظارترین پروژه های سال 2020 بوده است. این آلبوم از تعدادی EP به دنبال دارد – داغ کن ، تینا برف، و سوگاو میکس فیلم برنده جایزه مگان تب. این هنرمند در مورد مصاحبه امسال با NPR در مورد پروژه مورد انتظار صحبت کرد و توضیح داد که چرا خیلی طولانی منتظر ماند تا آلبوم مناسب را به هواداران هدیه دهد.

وی گفت: “احساس می کردم میکس های من در حال معاشرت با طرفدارانم هستند.” “من هرگز نمی خواستم آلبومی بسازم چون شبیه خودم بودم ،” اوه ، این احساس ازدواج است. این یک تعهد است. ” اما اکنون ، من آماده ام تا با یک آلبوم کنار بیایم. “

خبر خوب شامل 17 قطعه است ، از جمله “دختران در هود” ، “توقف نکن” با Young Thug و ریمیکس “Savage” که قبلا منتشر شده است ، با بیانسه. مگان در مورد مصاحبه آهنگ اخیر طی مصاحبه اخیر در Apple Music 1 صحبت کرد.

او یادآوری می کند: “این برای من مانند برجسته بود. من مثل” بیانسه؟ بیانسه. مثل اینکه باورم نمی شد ، چشمانم خیلی بزرگ شد “. “از آنجا که من احساس کردم او قصد انجام این کار را دارد ، و آنها به من گفتند که او می خواهد این کار را انجام دهد ، و من مانند ، ساکت باشم ، مانند ، بیانسه می خواهد آهنگ من را دریافت کند؟ مانند ، و این چیزی است که من همیشه می گویم. مثل هر بار که کسی از من س askال کند که شریک رویای تو کیست؟ می خواهی با چه کسی شریک شوی؟ من مثل بیانسه ، بیانسه ، بیانسه هستم. بنابراین وقتی سرانجام این اتفاق افتاد ، من به مادربزرگم زنگ زدم که گریه می کردم. او مثل “چی شده ؟ من گفتم ، “من یک آهنگ با بیانسه گرفتم” … این یکی از لحظات مورد علاقه من در سال 2020 بود. “

هنرمندان دیگری که در خبر خوب شامل Big Sean، 2 Chainz، Lil Durk، City Girls، SZA، and Mustard.

می توانید استریم کنید خبر خوب اکنون در همه سیستم عامل های بزرگ

این آلبوم در میان پرونده دادگاه بسیار تبلیغاتی Tory Lanez که شامل مگان است ، می رسد. این خواننده رپ کانادایی متهم به تیراندازی به مگان در یک درگیری در 12 ژوئیه در تپه های هالیوود است. لانز روز چهارشنبه در اتهامات حمله خود بی گناه شناخته شد.