Megan Thee Stallion، Tinder اصالت کاربران را با اهدا $ 1M جشن می گیرند

هیچ رازی نیست که دنیای دوست یابی آنلاین گاهی اوقات می تواند منجر به ارتباطات ناشایست شود. ممکن است بسیاری از کاربران در تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن علاقه های احتمالی عشق ، تحت فشار قرار بگیرند تا حقیقت زندگی شخصی و شغلی خود را خم کنند ، و در نتیجه یک بازی فریب غیر ضروری ایجاد شود. با این حال ، مگان The Stallion و Tinder در تلاشند تا با استفاده از #PYOTChallenge ، یک کمپین جهانی که اصالت کاربران خود را جشن می گیرد و پاداش می دهد ، این روش را دلسرد کنند.

این چالش جامعه Tinder را تشویق می کند تا بیوگرافی ای را به اشتراک بگذارد که دقیقاً آنها را نشان می دهد. کسانی که آسیب پذیری و اصالت را در سیستم عامل به نمایش می گذارند ، این شانس را دارند که هر قطعه 10 هزار دلار برنده شوند. یکصد کاربر پول نقد دریافت می کنند – در مجموع مبلغی معادل 1 میلیون دلار – که می تواند برای دنبال کردن احساسات واقعی آنها استفاده شود. مگان همچنین با ارائه ابزارهای لازم برای افزایش اعتماد به نفس ، به عنوان “مربی داغ دختر” خدمت خواهد کرد.

رپ هوستون در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “من می خواهم که همه راحت باشند و خود را به اشتراک بگذارند.” “به همین دلیل است که من با Tinder همکاری می کنم تا 1 میلیون دلار برای جشن گرفتن از افرادی که خود را به طور واقعی در آنجا قرار می دهند ، اهدا کنم. با تجلیل از کسانی که قبلاً کار سختی انجام می دهند ، ما می خواهیم افراد بیشتری را تشویق کنیم که نسبت به آنها اطمینان داشته باشند انها چه کسانی هستند.”

تأثیرگذارانی مانند نوح بک ، تیلر هولدر ، کیتی مورتون ، هانا ویتون ، کلیان استانکوس و دکستر نیز نکات و داستان های شخصی را به شما القا می کنند تا کاربران Tinder را به عنوان اصیل خود الهام دهند. این چالش امروز آغاز شده و در تاریخ 31 دسامبر به پایان می رسد.

برای ورود ، کاربران باید مراحل زیر را انجام دهند:

1. یک نمایه Tinder (بیوگرافی و عکس) ایجاد کنید که منعکس کننده شخصیت واقعی آنها باشد.
2. از نمایه عکس یا تصویر بگیرید.
3. عکس را با استفاده از هشتگ #PYOTChallenge و # چالش به حساب عمومی اینستاگرام خود ارسال کنید. بیشترین ارسال ها نیزtinder است.

می توانید در اینجا درباره چالش بیشتر بدانید.