Megan Thee Stallion، Tinder اصالت کاربران را با اهدا $ 1M جشن می گیرند

هیچ رازی نیست که دنیای دوست یابی آنلاین گاهی اوقات می تواند منجر به ارتباطات ناشایست شود. ممکن است بسیاری از کاربران در تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن علاقه های احتمالی عشق ، تحت فشار قرار بگیرند تا حقیقت زندگی شخصی و شغلی خود را خم کنند ، و در نتیجه یک بازی فریب غیر ضروری ایجاد شود. با این حال ، مگان The Stallion و Tinder در تلاشند تا با استفاده از #PYOTChallenge ، یک کمپین جهانی که اصالت کاربران خود را جشن می گیرد و پاداش می دهد ، این روش را دلسرد کنند.

این چالش جامعه Tinder را تشویق می کند تا بیوگرافی ای را به اشتراک بگذارد که دقیقاً آنها را نشان می دهد. کسانی که آسیب پذیری و اصالت را در سیستم عامل به نمایش می گذارند ، این شانس را دارند که هر قطعه 10 هزار دلار برنده شوند. یکصد کاربر پول نقد دریافت می کنند – در مجموع مبلغی معادل 1 میلیون دلار – که می تواند برای دنبال کردن احساسات واقعی آنها استفاده شود. مگان همچنین با ارائه ابزارهای لازم برای افزایش اعتماد به نفس ، به عنوان “مربی داغ دختر” خدمت خواهد کرد.

رپ هوستون در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “من می خواهم که همه راحت باشند و خود را به اشتراک بگذارند.” “به همین دلیل است که من با Tinder همکاری می کنم تا 1 میلیون دلار برای جشن گرفتن از افرادی که خود را به طور واقعی در آنجا قرار می دهند ، اهدا کنم. با تجلیل از کسانی که قبلاً کار سختی انجام می دهند ، ما می خواهیم افراد بیشتری را تشویق کنیم که نسبت به آنها اطمینان داشته باشند انها چه کسانی هستند.”

پست جدید  آلیشیا کیز برای راه اندازی صندوق 1 میلیارد دلاری برای مشاغل تحت مالکیت سیاه 889911000110888 تیم های آلیشیا كیز با NFL فعالیت می كنند / kz9lup2jspbzxymhyhql / alicia-keys-nfl-fund "class =" ff-og-image-inserted "> آلیشیا کیز برای راه اندازی یک صندوق وقف $ 1 میلیارد دلاری متمرکز بر حمایت از مشاغل و جوامع متعلق به سیاه پوستان ، با NFL پیوسته است. مشارکت آنها همزمان است با اعلامیه ای که Keys برای مسابقات 2020 در مسابقات Kickoff NFL اجرا می کند. کیز به بیلبورد گفت که می خواهد این اعتراضات چند ماه گذشته را افزایش دهد تا آگاهی نسبت به بی عدالتی اجتماعی و نژادپرستی سیستماتیک را افزایش دهد و آن را به چیزی ملموس تر تبدیل کند. "او گفت:" ما در حال حاضر شاهد بی عدالتی های آشکاری هستیم که در اطراف ما در جریان است. " "به عنوان یک هنرمند ، همیشه به این فکر می کنم که چگونه می توانم از پلتفرم خود برای پیشبرد ارزشهای نژادی استفاده کنم. این صندوق یکی از پاسخها است و هدف ما تقویت قدرت آمریکای سیاه از طریق سرمایه گذاری در مشاغل سیاه ، سرمایه گذاران سیاه ، موسسات ، کارآفرینان ، مدارس و بانکها به روشی برای ایجاد راه حلهای پایدار. ". @ AliciaKeys صندوق 1 میلیارد دلاری را برای مشاغل سیاه راه اندازی می کند و تک آهنگ جدید خود را با عنوان "Love Loves Better Better" در # Kickoff2020 اجرا می کند! https://t.co/6P0BSiMHeh - NFL (@ NFL) 10 سپتامبر 2020 كیز معتقد است كه این تعهد اولیه كاملاً اساسی است ، اما هنوز به جایی كه باید باشیم نزدیك نمی شود ، به همین دلیل او امیدوار است كه از این صندوق به عنوان نقطه شروع استفاده كند. سایر صنایع تجاری می توانند در جهت رسیدن به هدف سهیم شوند. درگیری NFL در حالی صورت می گیرد که لیگ در پی اعتراض به سرود ملی کالین کاپرنیک به تلاش خود برای اصلاح اشتباهات خود ادامه می دهد. وی گفت: "من شخصاً متعهد به پاسخگویی شرکت ها و م institutionsسسات هستم ، و در گفتگوهای من با NFL ، آنها بار دیگر بر تعهد خود به ارزشهای نژادی تأکید کردند." "چشم انداز ثروت نسلی واقعی برای جامعه سیاه مدتهاست که به پایان رسیده است و من سپاسگزارم که هدف خود را به عنوان یک هنرمند برای پیشبرد این هدف ابراز می کنم. من عمیقا از شجاعت کالین کاپرنیک و عزمی که باید داشته باشم الهام گرفته ام. این از طریق به منظور احترام به تعهد او به عدالت اجتماعی است. " کیز همچنین آهنگ جدیدی تحت عنوان" عشق بهتر به نظر می رسد "را منتشر کرده است که می توانید در زیر گوش دهید. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، رویدادها و داستان های منحصر به فرد . داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان

تأثیرگذارانی مانند نوح بک ، تیلر هولدر ، کیتی مورتون ، هانا ویتون ، کلیان استانکوس و دکستر نیز نکات و داستان های شخصی را به شما القا می کنند تا کاربران Tinder را به عنوان اصیل خود الهام دهند. این چالش امروز آغاز شده و در تاریخ 31 دسامبر به پایان می رسد.

برای ورود ، کاربران باید مراحل زیر را انجام دهند:

1. یک نمایه Tinder (بیوگرافی و عکس) ایجاد کنید که منعکس کننده شخصیت واقعی آنها باشد.
2. از نمایه عکس یا تصویر بگیرید.
3. عکس را با استفاده از هشتگ #PYOTChallenge و # چالش به حساب عمومی اینستاگرام خود ارسال کنید. بیشترین ارسال ها نیزtinder است.

می توانید در اینجا درباره چالش بیشتر بدانید.