مگاچورچ پاستور و مشاور معنوی سابق جاستین بیبر برای تقلب در همسر (به روزرسانی)

اخراج شدند / fkkaj6tnepjxcnnvoopg / carl-lentz “class =” ff-og-image-inserted “>

به روز شده در 11/5 ، 5:15 بعد از ظهر ET: کارل لنتز فاش کرد که او به دلیل خیانت در همسرش از هیلسونگ اخراج شده است.

“من در ازدواج خود بی وفا نبودم ، مهمترین رابطه زندگی ام و برای آن مسئولیت داشتم ، “او در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت.

“این شکست متوجه من است و من تنها هستم و مسئولیت کامل اقدامات خود را بر عهده می گیرم” لنتز افزود. “من اکنون سفر بازسازی اعتماد را با همسرم ، لورا و فرزندانم شروع می کنم و وقت واقعی را برای کار و بهبود زندگی خودم و جستجوی کمک مورد نیاز خود می گیرم.”

داستان اصلی را در زیر ببینید .

کارل لنتز ، کشیش مگاچرچ که به دلیل فعالیت در محافل مشاهیر مشهور است ، تا حدی به دلیل “شکست های اخلاقی” از سمت خود به عنوان کشیش اصلی کلیسای هیلسانگ آزاد شد. برایان هوستون بنیانگذار این خبر را روز چهارشنبه به اشتراک گذاشت: “امروز کلیسای هیلسونگ ساحل شرقی به جماعت ما توصیه کرد که ما کار کشیش کارل لنتز را فسخ کرده ایم ،” به گفته هوستون ، به ازای هر یک از افراد. ” از همه ، از جمله پاستور کارل. “

هوستون گفت که عزیمت لنتز پس از” بحث و گفتگوهای مداوم در رابطه با مسائل مربوط به رهبری و نقض اعتماد ، به علاوه آشکار شدن شکست های اخلاقی “حاصل می شود. وی همچنین گفت كه فاش كردن جزئیات بیشتر در مورد شلیك لنتز “مناسب نیست”.

لنتز از سال 2010 هنگامی كه اولین محل استقرار كلیسا در ایالات متحده را با جوئل هوستون افتتاح كرد ، كشیش در بخش هیلسانگ نیویورك بود. لنتز در کالج هیلسونگ ، برنامه آموزش کلیسا ، تحصیل کرد و در آنجا با همسرش لورا ملاقات کرد.

“در حالی که شک ندارم که این روش صحیح عمل است ، اما باید از بابی و ناراحتی شخصی خودم یاد کنم ، هوستون در بیانیه خود گفت: “ما تمام زندگی او و کارل را بیش از 20 سال با لورا می شناسیم.” / نیویورک و برای کمک قابل توجهی به زندگی های بی شماری که از طریق این وزارتخانه برای عیسی مسیح دگرگون شده است ، “او ادامه داد.” آنها قلبی برای مردم دارند و ما اطمینان داریم که پس از مدتی استراحت و ترمیم ، خداوند از کارل راهی دیگر در خارج از کلیسای هیلسونگ ما به هیچ وجه نمی خواهیم از کارهای خوب او در اینجا کم کنیم. “

لنتز با تعداد زیادی از افراد مشهور از جمله جاستین بیبر که سالها پیش او را تعمید داد بسیار نزدیک بوده است. بیبر همچنین در سال 2014 مدتی با لنتز در نیوجرسی زندگی کرد ، و کشیش در طول رابطه خود با سلنا گومز در سال 2017 به مشاوره بیب کمک کرد. به نظر می رسد بیبر و لنتز در سال 2018 ، پس از نامزدی جاستین با همسر فعلی ، اختلاف داشتند. هایلی بالدوین.

همچنین تماشا