Meek Mill-starring Hit ‘Charm City Kings’ تریلر جدیدی پیش از HBO Max Debut

Charm City Kings ، برنده جایزه ویژه دراماتیک هیئت داوران ایالات متحده برای بازیگری گروه در جشنواره فیلم Sundance امسال ، ماه آینده HBO Max برگزار می شود.

پیش از اولین فیلم اصلی WarnerMax ، طرفداران از نزدیک به Angel Manuel Soto نگاه می کنند درام مستقیم از طریق تریلر جدیدی که می توانید آن را به صورت کامل مشاهده کنید. در بازیگران برنده جایزه ، جاهی دی آلو وینستون ، میک میل ، ویل کاتلت ، دونیل ترمین هانسلی ، کزی کورتیس ، چینو ، لاکریا “ملکه چرخ” داوتی و تیونا پاریس حضور دارند.

charm
تصویر از طریق Publicist

این فیلم با نویسندگی شرمن پین دنباله کاراکتر Di’Allo Winston است ، که مأیوس است از پیوند با یک گروه دوچرخه سواری خاکی بالتیمور معروف به Midnight Clique. میک نقش رهبر گروه ، بلاکس را بازی می کند ، که در نهایت به عنوان مربی مختلفی برای موس 14 ساله تبدیل می شود.

داستان Charm City Kings را به کریس بوید ، کرک سالیوان و بری جنکینز برنده اسکار می گویند. . تهیه کنندگان اجرایی شامل جادا پینکت اسمیت ، ویل اسمیت و جیمز لاسیتر هستند.

در اواخر سال با Deadline صحبت کرد ، سوتو توضیح داد که چگونه داستان – که از مستند 12 O’Clock Boy الهام گرفته است – بلافاصله با او در ارتباط است.

“من پس از بازدید و گذراندن وقت با مردم در بالتیمور و فیلمبرداری از فیلم توانستم این واقعیت را تشخیص دهم که در هر ایالت بالتیمور وجود دارد و پورتوریکو یک بالتیمور کوچک در وسط است سوتو در آن زمان به آماندا نودوکا گفت. “از 8 اکتبر به دنبال Charm City Kings در HBO Max باشید.