به آهنگ جدید Ty Dolla Sign “Spicy” f / Post Malone

گوش دهید

Ty Dolla Sign آهنگ جدید خود “Spicy” با حضور Post Malone را رها کرده است.

برگرفته از آلبوم آینده خود با حضور Ty Dolla Sign ، این آهنگ آخرین کلام این دو است که قبلاً در “Psycho” همکاری کردند در سال 2018. همزمان با انتشار تک ، Ty با Zane Lowe از Apple Music در مورد چگونگی هم آمدن “Spicy” و آلبوم صحبت کرد.

“من سهم خودم را در این کار انجام دادم. ، “یو ، ما به پست در این مورد نیاز داریم. این یکی است.” تای توضیح داد. بنابراین ، من به او زنگ زدم و او مدتها طول کشید تا جهنم f-king را بفرستد. پس از اینکه بارها و بارها از پست خواست تا شعر خود را تمام کند ، سرانجام این آهنگ گرد هم آمد. Ty انتظار طولانی را به تعهد پست به “کمال” نسبت داد.

به عنوان پیگیری تلاش او در سال 2017 Beach House 3 ، تای به Zane Lowe گفت که او به آلبوم نزدیک شده است انگار که “سعی دارد بیاید” با لیست پخش کامل. ” وی افزود که او همچنین در حال یادگیری تولید و نواختن سازهای بیش از قرنطینه بوده است ، و گفت که او از آن زمان “به طور کامل در ابلتون قفل شده است ، و من با آن گیتار دیوانه می شوم.”

عنوان فوق العاده ای شامل Ty Dolla Sign همچنین از شاخه های Kanye West ، Kid Cudi ، Thundercat ، Quavo ، Anderson .Pak ، Nicki Minaj ، Big Sean ، Kehlani ، Future ، Young Thug و FKA شاخه های مختلفی دارد. این پروژه کاملاً انباشته در تاریخ 23 اکتبر از طریق Atlantic رها می شود و شامل تک آهنگ های “اگو مرگ” ، “گران” و “توسط خودتان” است که قبلاً منتشر شده اند. . اجرای اخیر Ty Dolla در “با خودت باش” با بازی Jhené Aiko و Mustard در The Late Show With Stephen Colbert در زیر قابل مشاهده است.