“STCU” f / Juicy J

THEY. را گوش دهید stcu “class =” ff-og-image-inserted “>

R&B دو نفره آنها. سطل خود را در چاه های بی انتها و غنی بی نظیر Three 6 Mafia انداخته است تا آخرین تک آهنگ خود را با نام “STCU” بسازد.

در حالی که اکثر مردم در تلاشند از خود در برابر ابتلا به COVID-19 محافظت کنند ، “STCU” – که ایستاده است برای “Shoot the Club Up” – به ما یادآوری می کند که بعضی چیزها ارزش خطرپذیری را دارند. برای این آهنگ ، آنها. رابطه جنسی محافظت نشده را مانند واحه ای از سرگرمی بی دقتی صدا کنید. برای افزودن به احساس ، آنها آقای Slob را روی شخص من دستگیره ، Juicy J کشاند تا آهنگ را با آیه ای که موضوع را به هم پیوند می دهد ، ببندد.

“جوسی جی رپ کرد” “کلوپ را پرت کنید ، سپس من باشگاه شما را شلیک کردم”. “من ممکن است او را دوست داشته باشم ، از لاستیک استفاده نمی کنم / او گفت:” نگران نباش “در آن گه می دانید که من ایمن هستم / من می گویم” به هر حال مهم نیست ، عوضی. خیلی دیر است. ”

همراه با ارجاع به رکورد افسانه ای سه 6 مافیا “Tear da Club Up” در آیه خود ، Juicy J ویژگی خود را با شعارهای “بله ، کج بیل” اختراع شده گروه در حالی که بخشی از “Tear da Club Up” است ، قرار می دهد شعارها در سراسر جهان طنین انداز می شوند.

آهنگ جدید THEY. “STCU” را که شامل Juicy J در بالا است گوش دهید.