به آلبوم جدید Black Thought ‘Streams of Thought Vol. گوش دهید. 3: عصا و هابیل ‘

Black Thought با آخرین آلبوم خود ، Streams of Thought Vol ، انتقاد خلاقانه خود از آمریکا را ارائه می دهد. 3: Cane & Abel.

برای این پروژه ، Black Thought تصویری دوست داشتنی را همراهی می کند که با حضور شبانه در نمایش امشب جیمی فالون همراه است. برای این کار ، او روی Schoolboy Q ، Killer Mike ، Pusha-T و دیگران ضربه می زند تا به او کمک کند تا ثابت کند چرا در میان ترانه سرایان برتر هیپ هاپ احترام زیادی دارد.

جریان های اندیشه Vol. 3: Cane & Abel به موضوعی حمله کرد که باعث شد وی نزدیک به 30 سال پیش با همکاری مشترک The Root ها خلق کند و امروزه نیز مورد توجه است. اندیشه سیاه با استفاده از شعرهای خود هوشمندانه به سیاه و سفیدهای آمریکایی پرداخت که در عین حال مستقیم هستند تا پیام او در ترجمه گم نشود.

اگرچه این کار نشان دهنده آن لحظه است ، اما اندیشه سیاه به Variety توضیح می دهد که جنبش Black Lives Matter الهام بخش آهنگها نیست.

“این مجموعه با جلدهای قبلی و جلدهای بعدی” جریانهای اندیشه “درمورد اینکه در مورد چه چیزی صحبت می کنم ، آنچه با آن صحبت می کنم هم تراز است … طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهم ، اما همیشه در دسترس است Black Thought قبل از اینکه هدف این است که موسیقی بسازد که تحت تأثیر زمان نباشد ، گفت: “از همان مکان بازتاب آن لحظه است ، اما فقط در لحظه نیست.”

“ممکن است بلند پروازانه به نظر برسد که بخواهم یک کلاسیک بی انتها ایجاد کنم ، اما این همیشه در حافظه عضلانی من است ، چالشی که هر بار با تولید کنندگان مختلف مواجه می شوم.” “برخی از این موارد قبل از مارس ضبط شده و از آن زمان به موقع تر شده است.”

جریانهای اندیشه Vol. 3: قرار بود Cane & Abel در تاریخ 31 ژوئیه آزاد شود اما با تاخیرهای زیادی روبرو شد. با این وجود ، این مانع از افتادن Black Thought به عنوان تک آهنگ “صبح بخیر” شد.

به آلبوم جدید Black Thought ، Streams of Thought Vol گوش دهید. 3: عصا و هابیل ، در زیر.

همچنین < / p>