به آهنگ “مود” 24kGoldn f / Justin Bieber، J Balvin و Iann Dior

گوش دهید

به دنبال موارد بسیار زیاد موفقیت آهنگ او “Mood” ، 24kGoldn به نظر می رسد با ایجاد ارتباط با جاستین بیبر و J Balvin برای ریمیکس رسمی ، آهنگ را حتی بیشتر محبوب کند.

حفظ لرزش های روشن و پر جنب و جوش حتی هنگام ورود به ماه های خنک تر ، بیبر و بالوین بعنوان یک افزودنی عالی به آهنگ خوشحال از خواننده رپ جوان تازه کار عمل می کنند. در حالی که جاستین یک لایه پاپ دیگر به آهنگ اضافه می کند ، J Balvin صدای منحصر به فرد خود را به بیت آخر نیز ارائه می دهد تا شنوندگان احساس کنند تابستان هنوز اینجا است.

نسخه اصلی “Mood” که همچنین شامل یان دیور است ، بزرگترین آهنگ 24kGoldn تا به امروز بوده است. در حالی که با مجتمع صحبت می کرد ، مدیرش Stretch در مورد اینکه تیمش از اینکه این آهنگ عالی تابستانی است فهمید صحبت کرد و بنابراین آنها سعی کردند از همه سیستم عامل هایی که در اختیار دارند استفاده کنند تا به شکلی که لازم است به توده مردم برسد.

“او تابستان است ، و همه چیزی را می خواستند که باعث شود احساس بهتری داشته باشند.” “من شخصاً فکر می کنم زمان آن بود زیرا همه اتفاقات دقیقاً در همان زمان اتفاق افتاد. رادیو اتفاق افتاد و سپس لیست پخش بلافاصله اتفاق افتاد. واکنشهای طرفداران بلافاصله اتفاق افتاد. “

” حال “در حال حاضر پرطرفدارترین آهنگ جهان در Spotify است و یکی از دلایل آن به دلیل انفجار آن در رادیو و به خصوص تیکتوک است ، بیش از قرنطینه 24kGoldn همچنین در حال آماده سازی اولین آلبوم آینده خود با نام El Dorado است که هنوز تاریخ انتشار آن دریافت نشده است.

در این میان ، ریمیکس “Mood” 24kGoldn با حضور جاستین بیبر ، J Balvin و Iann را ببینید. در زیر دیور شوید یا از طریق YouTube ویدیوی شعر آهنگ را از بالا ببینید.