Lil Yachty Recruits Playboi Carti ، Future و موارد دیگر برای ‘Lil Boat 3.5’

Lil Yachty از قدرت اثبات شده مهمان Playboi Carti ، Future و موارد دیگر برای نسخه لوکس شده استفاده کرده است Lil Boat 3.

انتشار به موقع تعطیلات به نام مناسب Lil Boat 3.5 با یک ویدیوی رسمی برای کنسرت Playboi Carti و Future “Flex Up” تکمیل شد که در زیر موجود است:

نسخه لوکس چهارمین آلبوم Yachty ، نسخه اصلی آن در ماه مه منتشر شد ، همچنین شامل ویژگی هایی از Vince Staples ، Oliver Tree ، Lil Baby و Cochise است.

“خوب ، من فکر می کنم این کل آلبوم است Lil Boat 3 فقط سرگرم کننده است ، “Yachty در ماه مارس به کمپلکس گفت که پایان دادن به لیل قایق سه گانه ، که در سال 2016 با انتشار اولین میکس فیلم آغاز شد. “افرادی هستند که من را دوست دارند و در این سالها با من بوده اند. آنها از آن لذت می برند و این برای آنها چیزی است. آلبوم به همان اندازه سرگرم کننده است.”

پخش جریانی Lil Boat 3.5 زیر از طریق Spotify. Yachty هنگام اشتراک فهرست پیگیری در اوایل این هفته ، به شوخی گفت: “امیدوارم که هر لیکر از بین برود.”

حضور کارتی در “Flex Up” به ویژه به دلیل دست نیافتنی بودن بسیار قابل توجه است مرگ روشن ظهور مجدد اخیر هنرمند. همه نشانه ها به انتظار طولانی مدت او اشاره کرده اند کل لوتا قرمز پروژه اکنون واقعاً قریب الوقوع است ، و کارتی خودش چند روز پیش به هواداران گفت که آلبوم را “تحویل” داده است.

کارتی هنگام به اشتراک گذاشتن یک کلیپ از فیلم “Flex Up” در اوایل صبح جمعه ، کارتی نشان داد که به خاطر نمی آورد که چه موقع آیه را گذاشته است: