Lil Yachty تاریخ های تور جهانی را برای حمایت از “بیایید از اینجا شروع کنیم” اعلام کرد

Lil Yachty در حال راه اندازی جاده ای در مقیاس جهانی برای حمایت از آلبوم بسیار تحسین شده خود است بیایید از اینجا شروع کنیم.

روز سه‌شنبه اعلام شد، تور سفر صحرایی – تولید شده توسط Live Nation و Bose – شامل Yachty خواهد بود که در 21 سپتامبر 39 توقف دارد که از واشنگتن دی سی شروع می‌شود. توقف‌های اضافی در قسمت آمریکای شمالی این تور شامل نیویورک، نشویل، سن دیگو است. لاس وگاس، دنور، سنت لوئیس، و بیشتر. بازی های اروپایی در ماه نوامبر در اسلو آغاز می شود.

لیست کامل تاریخ ها را در زیر مشاهده کنید. بلیت‌های پیش‌فروشی برای بخش تور آمریکای شمالی از روز سه‌شنبه ساعت 10 صبح به وقت محلی در دسترس خواهد بود و رویدادهای پیش‌فروش دیگری نیز در روزهای آینده منتهی به آغاز فروش عمومی در 12 می برگزار می‌شود. ساعت 10 صبح به وقت محلی برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی تور مراجعه کنید.

بروشور تور لیل قایق بادبانی در تصویر
تصویر از طریق Publicist

در میان تحسین ادامه برای بیایید از اینجا شروع کنیم، Yachty نسخه استودیویی آهنگ قبلی “Strike (Holster)” را در آوریل منتشر کرد. کول بنت پرکار برای هدایت ویدیوی رسمی آهنگ استخدام شد که یک ماه بعد بیش از 8 میلیون بازدید در یوتیوب به دست آورد.

در ماه جولای، Yachty کاتالوگ خود را به صحنه Rolling Loud Miami خواهد آورد. سایر هنرمندانی که برای نسخه 2023 این رویداد سه روزه تایید شده اند عبارتند از: Playboi Carti، Travis Scott و ASAP Rocky. Ice Spice، Destroy Lonely، Turnstile، و غیره نیز در ترکیب هستند.

همانطور که در اینجا به طور ماهرانه مستند شده است، Yachty نیز در ابتدا قرار بود در ماه مارس برای SXSW در آستین شادی های مشابهی را برای کسانی که در شهر هستند به ارمغان بیاورد تا زمانی که هوای شدید مجبور به لغو عملکرد او شد.