Lil Yachty اعلام کرد ارز رمزنگاری شده جدید YachtyCoin

Lil Yachty در حال شیرجه رفتن به بازار ارزهای رمزنگاری شده است.

فوربس روز دوشنبه گزارش داد که Lil Boat در حال حاضر آخرین چهره مشهوری است که تلاش خود را در بازار رمزگذاری جهانی انجام می دهد که ارزش آن بیش از 500 میلیارد دلار است. او این کار را از طریق ارز تازه تاسیس شده خود با نام “YachtyCoin” انجام می دهد. YachtyCoin در قلمرو “نشانه های اجتماعی” فعالیت خواهد کرد. این ارزهای رمزپایه محبوب نام یک سرگرم کننده را دارند و از محبوبیت و نفوذ این ستاره استفاده می کنند زیرا کار آنها از طریق سکه خریداری می شود. همچنین ، می توان آنها را در صرافی های متمرکز معامله کرد.

رمز رپ مبتنی بر Ethereum در پلتفرم Fyooz مستقر در سوئیس معرفی می شود. Yachty از دنباله های فرقه مانند خود استفاده می کند – که تقریباً به 20 میلیون دنبال کننده شبکه های اجتماعی و 10 میلیون شنونده Spotify ترجمه می شود – برای جذب سکه. مالکیت یک “YachtyCoin” اساساً هواداران را به عنوان یک سهامدار / سرمایه گذار در حرفه Yachty تبدیل خواهد کرد. علاوه بر این ، آنها دسترسی و امتیازاتی را دریافت می کنند که شنونده معمولی قادر به دسترسی به آنها نخواهد بود.

Yachty اولین خواننده رپ نیست که وارد معاملات ارزهای رمزپایه می شود. Nas یک سرمایه گذار در پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده Coinbase است در حالی که The Game در هیئت مشاوره در Paragon ، استارت آپ ارزهای رمزنگاری شده و متناسب با صنعت ماری جوانا حضور دارد. همچنین ، Akon از شهرت و دانش خود در زمینه ارزهای رمزپایه استفاده کرده است تا Akon City خود را که با ارز Akoin او کار خواهد کرد ، ایجاد کند.