Lil Xan به دلیل اشاره به اسلحه به سمت انسان در هنگام اختلاف بر روی 2Pac Remark

شکایت کرد / lil-xan-sued “class =” ff-og-image-inserted “>

TMZ آموخته است که از لیل ژان به اتهام کشیدن اسلحه به شخصی در هنگام درگیری بر سر نظرات خود درباره 2Pac شکایت شده است.

در ژوئن 7 ، 2019 ، آنتونی سانچز ادعا می کند که او در مورد “خسته کننده” موسیقی 2Pac در پارکینگ یک 7-Eleven در لس آنجلس به Xan مراجعه کرده است. این حادثه در حالی که جوان 24 ساله اکنون با تهدید اسلحه به سانچز ضمن تهدید وی ، دست به دست شد ، تشدید شد. سانچز موفق شد قسمت آخر مشاجره خود را ضبط کند ، که نشان می دهد ژان آنچه را که به نظر می رسد اسلحه است در حال زرق و برق است ، می پرسد ، “دمار از روزگارمان می خواهد؟”

سانچز ، که در این فیلم شنیده می شود قبل از اینکه سلاح به سمت او گرفته شود ، Xan را “یک عوضی کوچک” صدا می کند ، می گوید او با حرکت انگشت خود و روی ماشه از زندگی خود ترسیده است. او به دلیل حمله و باتری شکایت کرده و ادعا می کند که از لحاظ روحی شدیدی رنج می برد.

اندکی پس از وقوع ، این حادثه در شبکه های اجتماعی به آن پرداخت. او نوشت: “من در آستانه حمله قرار گرفتم و مجبور شدم از دفاع از خود استفاده كنم ، همه سگهاي الاغ سرت را كه هنوز در مورد اينكه گه هاي 2pac زندگي مي كني زندگي كني ، بكشم.” “و دست از انتخاب یک بچه بردار.”

پست جدید  ویدئویی که ASAP راکی ​​را در حال جهش از روی سنگر هتل قبل از Met Gala نشان می دهد

ژان اخیراً ویدئویی را در اینستاگرام منتشر کرده است که در آن در مورد ترک قرصهای تجویز شده خود برای چندین ماه و مقابله با افسردگی صحبت کرده است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">