Lil Xan به دلیل اشاره به اسلحه به سمت انسان در هنگام اختلاف بر روی 2Pac Remark

شکایت کرد / lil-xan-sued “class =” ff-og-image-inserted “>

TMZ آموخته است که از لیل ژان به اتهام کشیدن اسلحه به شخصی در هنگام درگیری بر سر نظرات خود درباره 2Pac شکایت شده است.

در ژوئن 7 ، 2019 ، آنتونی سانچز ادعا می کند که او در مورد “خسته کننده” موسیقی 2Pac در پارکینگ یک 7-Eleven در لس آنجلس به Xan مراجعه کرده است. این حادثه در حالی که جوان 24 ساله اکنون با تهدید اسلحه به سانچز ضمن تهدید وی ، دست به دست شد ، تشدید شد. سانچز موفق شد قسمت آخر مشاجره خود را ضبط کند ، که نشان می دهد ژان آنچه را که به نظر می رسد اسلحه است در حال زرق و برق است ، می پرسد ، “دمار از روزگارمان می خواهد؟”

سانچز ، که در این فیلم شنیده می شود قبل از اینکه سلاح به سمت او گرفته شود ، Xan را “یک عوضی کوچک” صدا می کند ، می گوید او با حرکت انگشت خود و روی ماشه از زندگی خود ترسیده است. او به دلیل حمله و باتری شکایت کرده و ادعا می کند که از لحاظ روحی شدیدی رنج می برد.

اندکی پس از وقوع ، این حادثه در شبکه های اجتماعی به آن پرداخت. او نوشت: “من در آستانه حمله قرار گرفتم و مجبور شدم از دفاع از خود استفاده كنم ، همه سگهاي الاغ سرت را كه هنوز در مورد اينكه گه هاي 2pac زندگي مي كني زندگي كني ، بكشم.” “و دست از انتخاب یک بچه بردار.”

ژان اخیراً ویدئویی را در اینستاگرام منتشر کرده است که در آن در مورد ترک قرصهای تجویز شده خود برای چندین ماه و مقابله با افسردگی صحبت کرده است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">