Lil Wayne جزئیات «بدون سقف 3» را فاش می کند و تاریخ انتشار را اعلام می کند

Mixtape Wayne این هفته بازگشت خود را انجام می دهد.

پنج سال پس از انتشار بدون سقف 2 ، لیل وین قصد دارد سری کلاسیک میکس تیپ خود را احیا کند. مجتمع می تواند به طور انحصاری اعلام کند که این جمعه ، 27 نوامبر ، او را آزاد خواهد کرد بدون سقف 3 در DatPiff.

لیل وین به کمپلکس می گوید: “به نظر می رسید بازی میکس تیپ یک هنر در حال مرگ است و از آنجایی که من یکی از پیشگامان این کار هستم ، و این نقش بزرگی در کار من داشت ، احساس کردم که احیای مجدد آن فقط درست است.” “همچنین ، بسیاری از آهنگ های اینجا وجود دارد که من می خواستم راه خود را بکشم!”

دی جی خالد ، مجری میکس تیپ ، بعدازظهر چهارشنبه آهنگ های این پروژه را پیش نمایش کرد. خالد در ابتدای کلیپی که در اینستاگرام بارگذاری کرد ، قبل از پخش قطعه ای از آیه های دریک که روی نوار است ، گفت: “آنها همیشه سعی می کنند سقف بزرگی ما را بگذارند ، بنابراین ما سقف لعنتی را برداشته ایم.” او همچنین پیش ساخته جدیدی از Lil Baby و 42 “Dugg” “ما پرداخت کردیم” را پیش نمایش کرد.

پس از مواجه شدن با واکنش برای تصمیم جنجالی وی برای ملاقات با دونالد ترامپ قبل از انتخابات ریاست جمهوری ، تمرکز وین بر روی پخش موسیقی جدید قرار گرفته است. برای بزرگداشت آزادی بدون سقف 3 ، او با یک سه نفر از هنرمندان کار کرد تا سه جلد متفاوت از میکس تیپ ایجاد کند.

HustleGrl ، که آثار هنری را برای اولین بار خلق کرد بدون سقف میکس تیپ در نوجوانی ، برای یکی از این سه جلد دوباره با وین در ارتباط است (در بالا دیده می شود). او به مجتمع گفت: “سالها بعد کار با وین باعث شد که احساس نوستالژی کنم.” “من به یاد دارم 17 ساله بودم و اولین نفر را طراحی کرده بودم بدون سقف پوشش برای او؛ همان هیجان و جاه طلبی برای کشتن آن امروز وجود دارد. از آن زمان ، سبک طراحی من تغییر کرده است و من می خواستم چیزی نمادین برای هنرمند تأثیرگذار ایجاد کنم. من از کار با شخصی مانند لیل وین لذت می برم زیرا همیشه آزادی خلاقانه ای کسب می کنم که همیشه بهترین نتایج ممکن را دارد. “

او با تأمل در مورد روند کار ، اضافه می کند ، “این بار ، من به اندازه اولین باری که خواستار طراحی شدم هیجان زده شدم بدون سقف. لیل وین در حال کار بر روی یک مخلوط نو است و مطمئناً جهان هستی بار دیگر مسیرهای خلاقانه ما را هماهنگ کرده است. چنین تماسی فوراً مغز شما را از کار می اندازد. حوصله نداشتم از تکنیک ها و سبک های جدیدی که از آخرین باری که با او کار کردم یاد گرفتم. من بسیار خوشحالم که بخشی از انتشار مجدد وین هستم و مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن کارهایمان با جهان هستم. “

گوستاوو زرمئو جونیور ، معروف به gz.jr در جامعه هنری ، احساس مشابهی دارد. او که به دلیل نقاشی های دیواری نمادین خود در لس آنجلس نامی برای خود ساخته بود ، از این فرصت برای کار با وین پرید. گوستاوو در مورد تجربه خلق آثار هنری جلد (که در بالا مشاهده می شود) صحبت می کند ، به مجتمع می گوید: “با بزرگ شدن هنوز هم می توانم به خاطر بیاورم بدون سقف من همیشه از علاقه مندان موسیقی او بوده ام بنابراین توانسته ام در طراحی جلد با او همکاری کنم بدون سقف 3 واقعاً یک لحظه دایره کامل برای من بوده است. امیدوارم طرفدارانش همانطور که من از ایجاد و زنده کردن آن لذت بردم از این جلد لذت ببرند. “

ABH ، که یکی از کاورها را ایجاد کرده است ، اضافه می کند ، “وین دوره GOAT است ، بنابراین این فرصت را دارد که او را برای یک پروژه کلاسیک مانند بدون سقف یک افتخار لعنتی است و من به عنوان یک جوان با او در تور بوده ام ، “بنابراین برای من یک لحظه تمام عیار است.”

در حالی که منتظر هستید بدون سقف 3 برای ورود به DatPiff این جمعه ، می توانید پیش نمایش برخی از موسیقی های زیر را بشنوید.