Lil Wayne با انتشار فیلم “بدون سقف 3” دوران مخلوط کلاسیک خود را احیا می کند

در طی پنج سال از زمان انتشار میکس فیلم Lil Wayne در سال 2015 چیزهای زیادی تغییر کرده است بدون سقف 2. و با افت امروز از سومین ورودی این مجموعه طرفداران پرطرفدار ، جای هیچ گونه ادعایی نیست که بگوییم این هیاهو زیاد است.

نوار جدید توسط کمپلکس در اوایل این هفته به طور انحصاری اعلام شد ، وزی توضیح داد که چرا اکنون زمان مناسب برای بازگرداندن بدون سقف حق امتیاز.

وین گفت: “به نظر می رسید بازی میکس تیپ یک هنر در حال مرگ است و از آنجا که من یکی از پیشگامان این کار هستم ، و این نقش بزرگی در کار من داشت ، احساس کردم که احیای دوباره آن فقط درست است.” “همچنین ، بسیاری از آهنگهای اینجا وجود دارد که من می خواستم راه خود را بکشم!”

این پروژه شامل 20 قطعه است و شامل میهمانانی از Drake ، Young Thug ، Jay Jones ، Cory Gunz و … می شود. لیست پیگیری جمعه شب ، ساعاتی قبل توسط DatPiff’s KP تأیید شد بدون سقف 3 منتشر شد.

برای نوار میزبان دی جی خالد ، ویزی از سه نفر هنرمند استفاده کرد – gz.jr ، ABH و اصلی بدون سقف خالق آثار هنری HustleGrl – برای سه برداشت متفاوت از هنر جلد.

به گفته خالد ، این پروژه فرصتی را برای وی و ویزی فراهم آورد تا “سقف لعنتی” را از عظمت خود بردارند.

در ابتدای امسال ، وین – سپس تور جدیدی را با blink-182 در سال 2019 آغاز کرد – Tha Carter V پیگیری مراسم خاکسپاری. اخیراً ، وین مورد انتقادات شدید قرار گرفته است به دلیل تایید قبل از انتخابات خود از POTUS دونالد ج.

هواداران در ابتدا متقاعد شده بودند که این نوار نیمه شب خواهد رسید ، اما در نهایت ثابت شد که چنین نیست. بعدازظهر جمعه ، خالد بیشتر با آمدن قریب الوقوع این نوار با یک کلیپ آهنگ دیگر از طریق یک ویدیو کنار استخر با حضور Fat Jo:

شما می توانید بدون سقف 3 بالا بالا

افتتاحیه بدون سقفدر همین حال ، اوایل سال جاری در یک نسخه کوتاه 12 قطعه ای به Spotify و سایر سرویس های جریانی راه پیدا کرد.