کنسرت مجازی Lil Uzi Vert: اینجا چه اتفاقی افتاده

امشب (27 اوت) ، Lil Uzi Vert < / a> کنسرت مجازی تولید شده توسط Live Nation را اجرا کرد و از فیلادلفیا به تیدال پخش کرد. لیست کامل تنظیمات زیر را ببینید.

یوزی آلبوم طعنه دار خود را منتشر کرد Eternal Atake در ماه مارس ، که او بعداً در ماه با LUV در مقابل جهان 2 ، مجموعه ای از آهنگ های جدید و ضبط جلسه Eternal Atake . وی چندین پروژه از جمله پروژه های “Baby Pluto” و “Lo Mein” را پشت سر گذاشت. او همچنین “بالای سر شما” ، یکی از دو مورد اخیر که وی برای جشن تولد 26 سالگی خود در ابتدای آگوست منتشر کرد.

اوزی در زیر جومبوترن و در یک صحنه مدور اجرا کرد. با تعدادی طرح و انیمیشن سفارشی ، از جمله ادای احترام به شماره های لباس کوبی برایانت در طول “کوبه (لوبیا)”. او در مورد استراحت کمی برای گفتگو بین آهنگ ها ، ناامیدی خود را از عدم پخش موسیقی زنده یاد کرد و گفت: “اگر به زودی نمایش های واقعی ندارند ، من به وضوح قصد دارم نمایش واقعی خودم را بریزم.”

نمایش با پایان یافتن “Futsal Shuffle 2020” در حالی که اوزی در صحنه دراز کشیده بود ، به پایان رسید و در طی آن او میکروفن را کنار گذاشت و رقصید. کنسرت مجازی بعدی کنسرت مجازی بعدی امروز شنبه (29 اوت) ، با عنوان مگان تو استالون .

Lil Uzi Vert:

عزیزم Pluto – Watch Silly – شما بهتر حرکت می کنید
Myron
Pop – Bean (کوبه)
wokeuplikethis * (Playboi Carti)
444 + 222
Lo Mein
قیمت های بالای سر شما (feat. آینده) به این ترتیب
Patek جدید | طولانی تر پول | XO Tour LIf3
راهی که زندگی ادامه دارد – بیا این راه
Venetia
This Rack
Futsal Shuffle 2020