Lil Uzi Vert می گوید که او و آینده پروژه مشترک دیگری در راه دارند

لیل اوزی ورت جمعه خبرهای بزرگی را ارائه داد.

فقط چند ساعت پس از انتشار پلوتو x کودک پلوتو با Future ، خواننده رپ 26 ساله اعلام کرد که او و هندریکس یک پروژه مشترک دیگر کامل در راه دارند. وی زمانی را که انتظار می رفت تلاش برای وی بیان کند ، نشان نداد ، اما اندکی در مورد آنچه که وی و آینده در انتظارشان بود ، ارائه داد.

یوزی با اشاره به این پروژه که به تازگی منتشر شده است ، در توئیتر نوشت: “اولین مورد کاملاً برای اسکریتز بود.” “مورد دوم برای بزرگترین سخنرانانی است که خودتان دارید … من به شما می گویم ? words کلمات مرا علامت گذاری کنید @ 1future #ThePlutos.”

هواداران قابل درک بودند ، اما خبر با تلخی شیرین که اوایل آن روز اعلام شد ، کمی تحت الشعاع قرار گرفت. در توئیتی که از آن زمان حذف شده است ، اوزی پیشنهاد کرد که پس از انتشار دو آلبوم بعدی خود ، از موسیقی کناره گیری کند.

مشخص نیست که آیا همکاری آینده Uzi در آینده یکی از دو آلبوم برنامه ریزی شده است یا اینکه او قصد دارد قبل از تعظیم چند پروژه انفرادی ارائه دهد. شایان ذکر است که این اولین باری نیست که یوزی به بازنشستگی اشاره می کند. به سال 2019 برگردیم ، زیرا طرفداران با صبر و حوصله منتظر او بودند اتفاقی ابدی آلبوم ، Uzi ابراز تمایل خود را به بازگشت به زمان و فقط “طبیعی است.” اوزی همچنین ادعا کرد که “همه چیز را پاک کرده است” و گفت که “با موسیقی تمام شد”.

خوشبختانه برای طرفداران ، بازنشستگی Uzi نسبتاً کوتاه مدت بود ، زیرا او چندین پروژه کامل و تعداد آهنگهای مشترک را رها کرد. با توجه به این موضوع ، طرفداران اصلی او متعجب می شوند: آیا اوزی واقعاً برای آهنگ قو خود آماده می شود؟ یا اینکه او تغییر عقیده دیگری خواهد داشت و تصمیم می گیرد تا سال ها و پروژه های آینده در بازی بماند؟ گوش به زنگ باشید.