Lil Uzi Vert مشاوره چاقو را به اشتراک می گذارد بعد از اینکه به طور تصادفی خود را در صورت خود خنجر زد

اخبار | No comments

Lil Uzi Vert دوشنبه شب پس از اینکه به طور تصادفی با چاقو خود را زخمی کرد ، خود را سوژه یک پیام ایمنی کاملا غیرمنتظره یافت.

در ابتدا ، یوزی فیلم کوتاهی را در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن ظاهراً دردناک بودن دهان خود را نشان می دهد:

هواداران ، که به طور طبیعی به این منظره توجه می کردند ، بی درنگ وظیفه ابراز نگرانی در مورد آسیب ناشی از آن را بر عهده گرفتند و درعین حال تعجب می کردند که در وهله اول حتی چه جهنمی رخ داده است. همانطور که بعداً اوزی توضیح داد ، او هنگام باز شدن آسیب دیدگی درحال باز کردن یک کراوات زیپ با چاقو بود. او همچنین به نظر می رسید برای گرفتن بخیه توصیه می کند.

وی به هواداران گفت: “چیزها را با چاقو باز نکنید.” “این امن نیست.”

مشکلات چاقو به کنار ، سال 2020 برای یوزی و تیمش یک پیروزی جهنمی بوده است ، شروع این کار با انتشار نسخه آزمایشی طولانی مدت اتفاقی ابدی در ماه مارس. دلخراش ، آلبوم تنها چند روز پیش از آنکه ایالات متحده خود را کاملاً درگیر بیماری همه گیر COVID-19 باشد ، وارد شد.

با این وجود احتمال بروز مشاغل حضوری منتفی است ، یوزی در ماه های پس از انتشار EA (و نمونه لوکس آن) با تعدادی کلاپ و آهنگ های یکبار مصرف. در ماه نوامبر ، او و فیوچر سرانجام قدرتهای اثبات شده همکاری خود را با تمام طول به خوبی انجام دادند پلوتو x کودک پلوتو پروژه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>