Lil Pump Dragged Over New Song “Lil Pimp Big MAGA Steppin”

ماه گذشته ، لیل پمپ تصمیم گرفت با در نظر گرفتن پیشنهادات مالیاتی بایدن ، به جهانیان فاش کند که قصد دارد به دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری رای دهد. رپر فلوریدا به سرعت مورد انتقاد قرار گرفت به دلیل تأیید ، اگرچه بعدا گزارش شد که او حتی برای رای دادن در انتخابات سال 2020 ثبت نام نکرده است. با حضور جو بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب ، لیل پمپ از موضع خود عقب نشینی نمی کند و آهنگ جدید خود را با نام “Lil Pimp Big MAGA Steppin” منتشر می کند.

این آهنگ توسط همکار مکرر Ronny J تولید شده و در مورد آنچه انتظار می رود از پمپ باشد ، است. او گفت: “یک عوضی بد او را به داعش بفرست ، اوه ،” او در مسیر رپ می کند. “یک کامیون رولز بدون مجوز گرفتم ، اوه / و من” Fuck Sleepy Joe “را فریاد می زنم.”

خارج از یک خط که به جو بایدن با نام مستعار مورد علاقه ترامپ برای او اشاره می شود ، لیل پمپ قسمت زیادی از آهنگ را صرف بازی در عنوان MAGA نمی کند. او بارها و بارها خود را با نام “Lil Pimp” صدا می کند ، همان چیزی است که ترامپ قبل از روز انتخابات به اشتباه او را در یک تجمع در فلوریدا معرفی کرد. در آستانه انتخابات ، پامپ ابراز شور و شوق خود را نسبت به ترامپ نشان داد و ظاهراً به نتایج نپرداخته است.

عکس العمل های Lil Pump معروف به Lil Pimp به آهنگ جدید Lil Pimp را در زیر ببینید.