Lil Peep’s Estate مجموعه لباس های ‘Rockstar’

را منتشر می کند merch “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

دارایی Lil Peep نسخه کمد لباس بیشتری را از خواننده رپ فقید راه اندازی کرده است ، این بار با عنوان “Rockstar”. ، و یک کیف متقاطع ، که همه آنها از چرم وگان با کیفیت بالا ساخته شده اند. فقط با 50 قطعه برای هر سبک ، رنگ صورتی و یا رنگ صورتی مایل به آبی – سبز نئونی و رنگ های سیاه ادای احترامی به رنگ موهای مارک تجاری رپر است.

شرکت طراحی و توسعه Firmé مستقر در لس آنجلس. آتلیه قطعات را در ژاپن تولید و توسعه داد. علاوه بر رنگهای سفارشی چرم ، کشهای زیپ با آرم اسکریپت Lil Peep حک شده است. با قیمت های مختلف از 150 تا 300 دلار ، مجموعه “Rockstar” از ساعت 11 صبح روز یکشنبه در وب سایت این هنرمند در دسترس خواهد بود.

“Lil Peep تأثیر بسیار عمیقی هم بر طرفدارانش و هم بر فرهنگ اطراف داشت. او ، “اسکار اهر ، برادر هنرمند ، به ازای هر حیوان گفت. “من مرتباً متوجه تأثیر او در موسیقی سایر هنرمندان می شوم و طرفداران اغلب به من می گویند که موسیقی برادرم جان آنها را نجات داد. او زندگی من را فقط با حضور در آن نجات داد ، بنابراین می توانم با او ارتباط برقرار کنم. “

آهر ادامه داد ،” من هر روز از ذهن باز و اعتماد به نفس الهام می گیرم که پیپ با آن به زندگی و حرفه خود نزدیک شده است. من می دانم که سبک و زیبایی ظاهری Peep نیز بسیار تأثیرگذار است ، و برادرم خودش به من گفت که او اهداف جدی تری درگیر مد است. نفوذ از سبک گاس روش مورد علاقه من برای نزدیک ماندن به اوست. بهترین تلاش من را برای پیشبرد تأثیر فرهنگی برادر کوچکترم در دنیای مد به من بدهید: مجموعه Lil Peep ‘Rockstar. ” که در اواخر سپتامبر برای اولین بار در تمام سرویس های اصلی جریان در دسترس قرار گرفت.

همچنین

< / div>