Lil Nas X در مورد چگونگی تأثیرگذاری تایلر ، خالق و فرانک اوشن بر او

در پایان ماه پراید 2019 ، Lil Nas X با انتشار توییتر به صورت عمومی به عنوان یک همجنس باز ظاهر شد. این یک تصمیم بسیار مهم بود زیرا ستاره در حال ظهور هم در هیپ هاپ و هم در کشور موج می زد ، دو ژانری که از نظر تاریخی فاقد نمایندگی LGBTQ بودند.

این هنرمند “Holiday” طی مصاحبه اخیر خود با Zane Lowe ، این موضوع را لمس كرد و تأثیری در تأثیر فرانك اوشن و تایلر ، خالق به عنوان هنرمندان هیپ هاپ / R&B كه در هنگام توجه نیز بیرون آمدند ، تأمل كرد.

Lil Nas X در حدود علامت 1:13 بالا گفت ، “من فکر می کنم هنرمندانی مانند Frank به طور کلی ، و مانند Tyler و هر چیز دیگری ، راحت بودن در جایی که هستم را برای من آسان کردند.” تک آهنگ های 2017. “همچنین” Provider “در طول این رابطه ای که داشتم برای من آهنگ بسیار خاصی بود. بنابراین بله ، برو فرانک ، او شگفت انگیز است.”

ایکس همچنین ادامه داد که امیدوار است آمدن وی همچنین باعث الهام بخشیدن به سایر هنرمندان عجیب و غریب شود تا حقایق خود را زندگی کنند.

“من تازه علامت می گرفتم ، خوب. وقت آن است که این کار را انجام دهیم.” او به لاو گفت: “چون این مثل این است که من در حال حرکت به جلو هستم و با هر کاری آزادتر می شوم. “چون منظورم این بود که یا اینطور بود یا چی؟ اینو تا آخر عمرم تظاهر کنی؟ … و همچنین یکی از اون افرادی باشه که” باشه ، من الان میخوام جای تو رو باز کنم ” بنابراین همه کسی که پشت سر من می آید ، “خوب. این اتفاق عالی خواهد بود. خوب پیش خواهد رفت.” بله. اما این دلیل دیگری است که من می دانستم باید این کار را انجام دهم. چون روز قبل شبیه این شده بودم ، “لعنتی ، آیا واقعاً باید این کار را انجام دهم؟ آیا این همان چیزی است که …” و من مانند “نه ، این قطعاً همان کاری است که باید انجام دهم. ” به خصوص با توجه به سیستم عامل من ، جایی که من هستم ، جوامعی که در این میان قرار می گیرم. مانند این است که گه های کوچک مانند این نباید مشکلی ایجاد کنند. “

بعداً در مصاحبه ، Lil Nas X کلمات خوبی را برای بیلی اِلیش ، برنده گرامی خود ، که او را در لیست پخش “در خانه با” قرار داد ، به اشتراک گذاشت.

وی گفت: “بیلی بسیار شگفت آور و با استعداد است. و این دقیقاً دلیل اصلی دوست داشتن اوست.” وی ادامه داد: “او هر کاری می خواهد بکند و او بخاطر آن عذرخواهی نمی کند و می خواهد احساس خود را نسبت به هر چیزی بگوید. و من واقعاً این را تحسین می کنم زیرا هنوز چیزهایی وجود دارد که من دوست دارم ، من باید در این باره صحبت کنم ، “کاری که من انجام نخواهم داد چون مثل این هستم ،” خوب ، این شخص چه می خواهد بگوید؟ آن شخص چه چیزی می خواهد بگوید؟ ” بیلی شگفت انگیز است. “

این مکالمه همچنین به اولین آلبوم استودیویی مورد انتظار Lil Nas X تبدیل شد ، آلبومی که قبلاً ادعا می کرد “تقریباً تمام شده” است. وی گفت که این پروژه باعث می شود او از منطقه راحتی خود خارج شود و بسیار شخصی تر از او باشد 7 EP با این حال او قول داد “bop after fucking bop” را تحویل دهد.

وی گفت: “شما هیچ ایده ای ندارید. افراد زیادی با آنها کار کرده ام.” وی در مورد هرگونه اشاره یا همکاری خاص ، پیشنهاد داد: “خواننده بسیار محبوب ، مرد ، و او یک رکوردشکن است.” خوب ، این تمام چیزی است که من دارم. هرچند در مورد این آلبوم خواهم گفت ، من ویژگی ها را به حداقل رساندم. من فقط احساس می کنم که واقعاً می خواهم در بعضی از اینها به من و فقط به من مردم بدهم ، زیرا احساس می کنم ، مخصوصاً در آخرین بار در مجردها ، همیشه با یک ویژگی یا یک ریمیکس پیگیری می کردم. “

مصاحبه کامل Lil Nas X را در بالا گوش دهید.