تیم های Lil Durk با Thug Young و 6lack برای تک آهنگ جدید “Stay Down”

در ادامه روند داغ امسال خود ، لیل دورک جدیدترین آهنگ” Stay Down “خود را با حضور غول های آتلانتا Young Thug و 6lack منتشر کرده است. < هر سه هنرمند به این مهارت رسیده اند که می توانند دست خود را در کیسه ای ملودیک ، مالیخولیایی فرو ببرند یا برعکس ، جیب های سخت هیپ هاپ آنها و این مهارت ها دوباره در اینجا مشهود است. در حالی که 6 صدای ناخوشایند دریایی با صدای صاف تر و کج و معوج تری را پشت سر می گذارد ، Thug و Durk در مورد اینکه چگونه وفاداری و عشق یک جفت عالی هستند تف می کنند.

به دنبال اجرای همه ستاره او در Drake در “حالا بخند ، بعداً گریه کن” ، “که تک آهنگ اصلی آلبوم آینده Drake برای Certified Lover Boy است ، دورک همچنین تک آهنگ غافلگیرکننده” The Voice “را رها کرد که باعث شد قدرت غنایی رپ های شیکاگو دوباره در معرض نمایش کامل قرار گیرد. “The Voice” نیز قرار است نام پروژه آینده دورکیو باشد که “Stay Down” را نیز به نمایش بگذارد. در بین این اجراهای برجسته ، دورک همچنین در آخرین آلبوم Lil Tecca Virgo World ظاهر شد و در کنار Polo G. پاس گل در “When You Down” را ارائه داد. دورک همچنین اخیراً نشان داد که جوان اراذل و اوباش در نمایش رایانه ای که به یک میم ویروسی تبدیل می شود.

“او به من 20 میلیون نشان داد” دورک در توئیتر خود نوشت ، که می تواند به معنای تمام پولی باشد که او کسب کرده است ، برخی از بازی های رایگان که Thug به او منتقل می کرد یا به معنای واقعی کلمه 20 میلیون دلار؟ < / p>

صرف نظر از این ، به آهنگ جدید Lil Durk “Stay Down” با حضور Young Thug و 6lack down در زیر گوش دهید.