Lil Durk J. Cole Collab و ویدیوی “All My Life” آلبوم Delays را به اشتراک می گذارد

لیل دورک اولین آلبوم انفرادی خود را در بیش از یک سال عقب انداخت. تقریباً شفا یافته است، در آخرین لحظه در مواجهه با YoungBoy Never Breke Again که با ثروتمندترین اپ.

در روزها و ساعات منتهی به جمعه، دورک به وضوح می‌دانست که 12 می را کنار می‌گذارد.

خوشبختانه دورک هنوز تک آهنگ و ویدیوی “All My Life” با حضور جی کول را در آستین خود داشت.

این آهنگ که در اطراف یک قلاب بزرگ ساخته شده است، اولین بار است که این دو با هم روی موم ظاهر می شوند. رئیس دریم‌ویل رپ می‌زند: «اخیراً من فقط می‌خواهم ظاهر شوم و یک چیز چرند بخورم. “همیشه یک ریاضیدان ساده بودم، اخیراً پول نقد می‌گیرم”/تعداد این کیف‌ها را از دست می‌دهم، خیلی سریع حرکت می‌کنم/زمان‌های سخت دوام نمی‌آورند، “عضو وقتی که پلیس مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد.”

این دو هیت‌ساز با مجموعه‌ای از عکس‌هایشان در حال فیلم‌برداری این ویدئو همکاری را مسخره کردند. آنها همچنین یک کلیپ از فیلمبرداری خود را با جمعیتی از بچه ها به اشتراک گذاشتند که در حالی که کول از تلفن خود ضبط می کرد، با شادی آواز کر را خواندند. در کپشن، دورک قول داده است که اگر بیش از 100000 نظر داشته باشد، کاور و تاریخ انتشار پروژه خود را کنار بگذارد. او به راحتی به نقطه عطف رسید.

YoungBoy Never Breke Again که کمتر از یک ماه پیش یک آلبوم 33 آهنگی منتشر کرد، نتوانست این کار را انجام دهد. تقریباً شفا یافته است لحظه اش در آفتاب این جوان 23 ساله روز دوشنبه در توییتی نوشت: «@lildurk، تو یک عوضی و یک بیل زدن الاغ ناخوشایند هستی و این نشان داده شده است. ثروتمندترین اپ او را می بیند که به طور خاص دنبال دورک، کول، دریک و لیل قایق می رود.

دورک 30 ساله به نظر می رسد در حال حاضر بیشتر بر روی خودسازی متمرکز است تا گوشت گاو. او اخیراً در مورد اینکه چگونه وارد درمان شده است صحبت کرد تقریباً شفا یافته است عنوانی که طنین انداز است

او به اشتراک گذاشت: «من یک درمانگر گرفتم، بنابراین متفاوت با آن کنار آمدم. “میدونی، نه اینکه من باید برم همه این داروها رو بخورم، یا باید برم اینجوری احساساتم رو درک کنم. من خانواده ام را گرفتم، دخترم را گرفتم، یک درمانگر گرفتم، بچه هایم را گرفتم و استودیو را گرفتم. … شما باید مراقب باشید که چگونه به مردم می گویید، چه می گویید، زیرا آنها می توانند از آن علیه شما استفاده کنند. آنها می توانند نقاط ضعف شما را دریابند.» او توضیح داد. “با انجام این کار، در تمام این سال ها، به آن عادت کردم. بنابراین اکنون، وقتی با درمانگر صحبت می کنم، احساسی تر می شود. اما مثل کسی که در خیابان است، هرگز حتی اشک من را نخواهی دید.»

در زیر از طریق Spotify به آهنگ Lil Durk و J. Cole در آهنگ جدید “All My Life” گوش دهید.