Lil Baby می گوید 400K دلار درامد کسب می کند ، Grammys Snub را پایین می آورد

Lil Baby اخیراً چیزهای زیادی برای جشن گرفتن دارد ، از جمله تولد 26 سالگی او در هفته گذشته و دو نامزدی گرمی برای آهنگ “The Bigger Picture”.

ظاهراً ، بومی آتلانتا امسال نیز از اجرای خود سکه خوبی ساخته است ، حتی اگر فقط یک نمایش داشته باشد. در مصاحبه جدید با باشگاه صبحانه، او فاش کرد که برای یک کنسرت 400000 دلار دستمزد می گیرد. “از زمانی که شروع به رپ کردن کردم … برای من دو کارت رزرو شده است [or] آخر هفته سه بار من امسال فقط یک نمایش انجام دادم و این پایان سال است. صد نمایش حداقل ممکن است در طول یک سال ، بنابراین مثل یک سال کامل ، من یک نمایش انجام داده ام. »

وی ادامه داد ، “صد نمایش در پایان است. [With] آخر هفته ، مثل دو نمایش آخر هفته است ، مثل جمعه و شنبه. … من می خواهم به طور حتم به تور بروم ، که 40 نمایش همزمان دارد. “

در حالی که رپر دو نامزدی برای “The Bigger Picture” – برای آهنگ رپ و اجرای رپ به دست آورد – حتی برای آخرین رکوردش برای آلبوم سال شناخته نشد ، تور منn اولین بار در بیلبورد 200 و به طور کلی 40 هفته را در جدول گذرانده است.

“این جایزه ، آن جایزه. من قصد سفر ندارم ، “او در حدود ساعت 12:15 دقیقه گفت. “من درک می کنم اگر آن را دریافت کنم ، من را اشتباه نگیرید. اما من راه نمی افتم ، مخصوصاً اگر مجری باشم و نامزد شوم. باید منتظرش بمانم – این مثل این است که برنده شدم. و حتی در آن زمان ، برای حضور لیل عزیز در گرمی ها ، ما برنده شدیم. حتماً از کجا آمده ام. همه برنده شدند. “

می توانید مصاحبه کامل را در بالا مشاهده کنید.