Lil Baby قصد دارد 1.5 میلیون دلار که از “تصویر بزرگتر” به دست آورده اهدا کند

Lil Baby روند مثبتی داشته است ، بنابراین به راحتی می توان گفت که او احتمالاً مشت محکوم به پول می کند. هنوز هم ، خواننده رپ علاقه ای به جیب زدن تمام سود خود ندارد.

روز سه شنبه ، لیل بیبی فاش کرد که قصد دارد 1.5 میلیون دلار از تک آهنگ خود ، “The Bigger Picture” ، به سازمانی کمک کند که به جامعه کمک می کند.

“لیل عزیزم 1.5 میلیون دلار برای کمک مالی” Bigger Picture “گرفتم.” من می خواهم پول ما به همان اندازه که لازم است برود. ” به درستی. “من نمی خواهم به هر سازمانی کمک مالی کنم اما به هوادارانم اجازه می دهم دقیقاً بدانند که ما پول خود را از دست می دهیم.”

سال 2020 با تجارب آسیب زای عمومی روبرو شده است. همراه با یک بیماری همه گیر ، مردم همچنین مجبور بودند چندین شهروند سیاه پوست را که توسط مأموران پلیس آسیب دیده یا به قتل رسیده اند تماشا کنند. این امر موجب شورش در سراسر جهان شد – از جمله شورش هایی در شهر آتلانتا در زادگاه لیل بیبی. در پاسخ ، بیبی آهنگ شل خود را به نام “The Bigger Picture” منتشر کرد.

در این رکورد ، بیبی دیدگاه خود را در مورد چگونگی ایجاد جهان به مکان بهتر ارائه می دهد. این آهنگ قابل تأمل طرفداران Lil Baby را به طرفداران نشان داد که آنها هرگز ندیده اند. “تصویر بزرگتر” فقط یک موفقیت تجاری نبود ، بلکه مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. در حقیقت ، آکادمی ضبط نشان داد که “تصویر بزرگتر” نامزد دریافت جایزه بهترین اجرای رپ در سال 2021 گرمی است.