Lil Baby به خانم لندن پاسخ می دهد که ادعا می کند او 16K برای رابطه جنسی پرداخت کرده است

لیل عزیز تولد خود را با صدای انفجار پایان داد … گفته می شود.

فقط چند روز پس از هدیه گرفتن در Ice Ball خود ، خانم لندن بازیگر فیلم بزرگسالان ادعا کرد که برای داشتن 16000 دلار حقوق دریافت کرده است sex با رپر

وی در توئیتی که اکنون حذف شده است ، قبل از کنایه از دوست دختر بسیار عمومی Lil Baby نوشت: “بهترین d * ck که من تا به حال دیده ام از یک میلیونر بدست آمده است که بیش از دو جمله کامل به من نگفته است.” “هیچ اسمی را رها نکرد ، اما جیدا این انسان را هرگز ترک نکرد.”

پس از آنکه همه چیز طرفداران را در جدول زمانی مورد توجه قرار داد ، لیل بیبی به توییتر رفت و در آنجا ادعا کرد که خانم لندن نام خود را برای “نفوذ” ذکر می کند.

رپ در توییت های حذف شده نوشت: “من آن را دریافت کردم”. “بگویید نام کودک را تحت تأثیر قرار دهید ، همه شما نیاز به جلوگیری از گله ناامیدانه داریم.”

در حالی که بیبی سعی داشت بی گناهی خود را ثابت کند ، خانم لندن پیام های مستقیمی را که ادعا می کرد از طرف لیل عزیز است ، کنار گذاشت. در تصویر ، بیبی در حال محکوم کردن لندن است که پس از اینکه ادعا کرد برای یک شب منحصر به فرد هزینه کرده است ، در جدول زمانی از او دور شد.

پس از نامگذاری شدن در یک رسوایی تقلب دیگر ، تنها چند روز پس از اینکه جایدا او را با هدیه تولد عجیب و غریب متولد کرد ، طرفداران نمی توانستند دراز بکشند و به لیل بیبی دراز بکشند.