Latto به ادعای فتوشاپ کردن Coachella Crowd Photo پاسخ می دهد

لاتو به ادعاهایی مبنی بر ویرایش یک عکس به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از جمعیت کواچلا خود پرداخته است.

لاتو در به‌روزرسانی استوری اینستاگرام در روز سه‌شنبه به این ادعاها پرداخت و گفت: «هرگز [P]یک جمعیت را هوتوشاپ کرد.» همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Latto از جمله هنرمندانی بود که به عنوان بخشی از برنامه یکشنبه اولین آخر هفته جشنواره در نسخه 2023 اجرا کرد.

«هرگز جمعیتی را فتوشاپ نکردم، من آن را گسترش دادم تا بدون قطع شدن در صفحه اینستاگرام من قرار بگیرد، اما به وضوح مشخص بود. [fucked] بنابراین من از آن استفاده نکردم و به طور تصادفی نسخه اشتباهی را در توییتر پست کردم.»

به روز رسانی پست های Latto به استوری اینستاگرام
تصویر از طریق Latto در اینستاگرام

فرانک اوشن، بیورک، گلوریلا، کالی اوچیس، رائه سرمورد، IDK، ویلو، جکسون وانگ، پی یر بورن، و غیره به Latto در لیست اجراکنندگان کواچلا در روز یکشنبه پیوستند. چند روزی که از اولین آخر هفته جشنواره سالانه فاصله گرفته است، بخش عمده ای از پوشش خبری مربوط به رویداد امسال بر بازگشت آخرین لحظه جمعه از ترکیب کلاسیک گروه پانک برجسته blink-182 و مجموعه تیترهای مورد انتظار یکشنبه از اوشن اغلب گریزان و از لحاظ هنری جسورانه.

برای Latto، اولین آخر هفته کوچلا پس از حضور او در کنار یونگ میامی در ریمیکس آهنگ “Don’t Play With It” لولا بروک فرا رسید. ویدیوی رسمی همکاری را در اینجا دوباره مشاهده کنید.