Kwengface میکس‌تپ جدید «The Memoir» را با بازی‌های Giggs، Knucks، ShaSimone رونمایی کرد.

هفته گذشته، Kwengface تصمیم گرفت ماسک خود را پس از این همه سال برای یک جلسه بسیار پرحاشیه برای COLORS Studio حذف کند. اولین اقدام او در این فصل جدید و بدون ماسک انتشار پروژه جدیدش بود. خاطرات.

مته هنوز بخش عمده ای از خاطرات– که به عنوان یک نسخه صیقلی‌تر و دقیق‌تر از قافیه پکهام توصیف شده است – اما نوار او را می‌بیند که صدایش را کمی بیشتر کرده تا تأثیر مستقیم رپ را در بر بگیرد. در جاهای دیگر، «آزادی» دارای جهش قابل توجه 2 مرحله‌ای است، Jme رنگی از کثیفی را به تولید در «نمایش مد» می‌آورد، موج‌سازی خودکار تنظیم‌شده در «گلوله‌های پرتاب شده»، برخی آفروبیت‌ها در «راه من» به کمک Boj وجود دارد. ، و Kweng حتی در چند آهنگ می خواند.

یک پیشنهاد سخاوتمندانه، دارای 17 آهنگ جدید، از جمله کوه تک‌آهنگ‌هایی که منجر به انتشار شد، و همچنین آهنگ Kweng. داپی روزانه سبک آزاد او یک فراخوان چشمگیر از همکاران برای کمک به او نیز جمع آوری کرده است، از جمله گیگز، ناکس، لنسی فوکس، شاسیمون، بوج، یونگ فیوم، SL، Reekz MB، Trizzac، PS Hitsquad، D Skeng، Snoop، D Squeezo، Karma، و S Loud.

از نظر تولید، تیم تقریباً به همان اندازه بزرگ است، با بیت‌هایی که از Carns Hill، Nyge، Jme، Kill Bill، MG، CZR، Razz808، Chris Rich، Ghosty، Quincy Tell Em، Finn Wigan، Chek Beatz، X10، Beat Butcha و صداهای ای جی

می‌توانید انتظار داشته باشید که در ادامه سال بیشتر از Kwengface بشنوید و ببینید. با این حال، در حال حاضر، قبول کنید خاطرات به طور کامل پس از پرش